מהנעשה ברשת

 

תלמידי אמי”ת רצו עם משפחת גולדין- למען הדר


מעל 700 רצים השתתפו ביום ו האחרון במרוץ 'עוז וענווה' לזכרו של הדר גולדין ולמען השבתו לקבר ישראל.

את המרוץ יזמו תלמידי אמי"ת בנים מודיעין, במטרה להעלות למודעות הציבורית את המאבק להשבתם של אורון שאול והדר גולדין (בוגר אמי"ת).

את המרוץ הוביל ד"ר שמחה גולדין, אביו של הדר. לצדו רצו מאות חברים ,בני נוער ומבוגרים מכל רחבי הארץ וגם מאות תלמידי בתי הספר היסודיים בעיר .

את צה"ל ייצגה במרוץ ראש מחלקת נפגעים אלוף משנה ז׳וסלין בש, המלווה את המשפחה, ואשר הביעה את הזדהותה עם כאבם של בני משפחת גולדין ושאול.

אביו של הדר, ד"ר שמחה גולדין אמר כי :''לכל רץ יש את הנקודה שבה הוא עלול להישבר אך אנחנו לא נפסיק לרוץ עד שנצליח להחזיר את הדר הביתה" .

את המרוץ פתחו תלמידי אמי"ת בהקראת מכתב אישי אותו שלחו למזכ"ל האום אנטוניו גוטרש, בו פנו אליו בדרישה:  "לעשות צדק, להפעיל מכבש לחצים על ארגון הטרור הרצחני ,ולהשיב  את הדר גולדין ואורון שאול לקבר ישראל למנוחת עולמים".

צחי גרין מנהל חט"ב אמי"ת בנים מודיעין ומוביל המרוץ " בחרנו לחנך את הבנים לאור דמותו המיוחדת של הדר. זו השנה הרביעית בה פועל בבית החינוך בית מדרש "עוז וענווה" לזכרו של הדר, השם "עוז וענווה" לקוח מצמד מילים אותם רקם על רצועת הנשק שלו ומבטאים את האומץ להיאבק על ערכים בעוז ונחישות יחד עם ענוות אמת. "

במירוץ השתתפו למעלה משבע מאות איש שרצו למרחקים של  1.5- 4.5 ק"מ

כפתור נגישות פתוח