מהנעשה ברשת

 

רוכבים על סוסים באמי”ת דביר

לא כל תלמיד זוכה לצאת לטיול רכיבה מרהיב במסגרת בית הספר.

קבוצת תלמידים מאמי"ת דביר זכתה לחוויה מיוחדת ביום שישי האחרון.

במסגרת פרויקט ניצוצות, השתתפה קבוצת תלמידים מאמי"ת דביר בסדנה שעסקה ברכיבה על סוסים. רוני נווה, בכיר בסוכנות ביטוח ממרכז הארץ, אוהב מאוד לרכב על סוסים. התחביב הזה הוא חלק בלתי נפרד מחייו של רוני מאז היה נער, ובחודש האחרון הוא חלק אותו עם תלמידי אמי"ת דביר. רוני סיפר לתלמידים כיצד הרכיבה השתלבה בחייו, וכיצד היום הוא מתנדב עם הסוסה שלו במשמר הגבול ביחידת הפרשים.

שיאם השל המפגשים היה ביום שישי האחרון, כאשר רוני הגיע עם חבר, שגם הוא רוכב מנוסה, וביחד הם יצאו עם קבוצת התלמידים מאמי"ת דביר לרכיבה בחוות רטורנו.

קבוצת הרוכבים טיילה באזור, טיפסה על הרים וירדה בגאיות, במזג אוויר מדהים שהאיר להם פנים, אחרי הגשמים של אמצע השבוע ולפני הגשמים שהתחילו ביום שישי בצהרים ונמשכו בשבת.

"היה ממש כיף ומלמד. עכשיו אנחנו מחפשים חווה בה נוכל להמשיך לרכב" סיכם אחד התלמידים, וחברו הוסיף: "למדנו על סוסים, ונהנינו ברכיבה. היה כיף".

מנהל בית הספר, ד"ר צחי לב-רן: "העובדה שהתלמידים רואים אנשים מגוונים שיש משהו בחיים שלהם שהם מאוד אוהבים ומצליחים לממש אותו, היא הדבר החשוב ביותר בעיני בפרויקט ניצוצות. פחות חשוב מהו הדבר: רכיבה על סוסים, ניהול פרויקט בהיי טק, משפטים, מנהיגות, פיסול בזכוכית, קאוצ'ינג, ג'יפאות או כל דבר אחר. העיקר – היכולת לחלום רחוק, ולהגשים את החלום"

previous arrow
next arrow
Slider
 
כפתור נגישות פתוח