מהנעשה ברשת

שבעה בתי ספר מרשת אמי”ת – ברשימת המובילים בזכאות לבגרות בישראל !
בין החינוך הבלתי ממיין היחיד ברשימת המצטיינים: אולפנת אמי”ת גבעת שמואל

 

 


 ישיבת אמי"ת אשדוד, אולפנת אמי"ת גבעת שמואל, אולפנת אמי"ת אור עקיבא, חמד אמי"ת הלל  רחובות, אולפנת  אמי"ת עירוני ו' חיפה, אמי"ת בנות מודיעין ובית הספר לחינוך מיוחד בישיבת אמי"ת כפר גנים בפתח תקווה, כולם עם 100% זכאות לבגרות בתשע"ח.

אולפנת אמי"ת גבעת שמואל התברגה גם ברשימת בתי הספר המצטיינים ואמי"ת בר אילן ברמת גן, אמי"ת המדעי בכפר בתיה וישיבת אמי"ת עמיחי ברחובות התברגו בצמרת בתי הספר המצטיינים בחמש יחידות מתמטיקה.

 אולפנת אמי"ת גבעת שמואל בולטת בין רשימת בתי הספר המצטיינים בהיותה אולפנה שלא ממיינת המקבלת לשורותיה כל תלמידה בלי תהליכי סינון ומיון- ובכל זאת שומרת על נתוני מצוינות מרשימים.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמי"ת בירך את הצוותים החינוכיים של  7 בתי הספר של אמי"ת שהגיעו לפסגת הזכאות לבגרות  בארץ ואמר כי "ההישגים וציוני הבגרויות בבתי הספר שמקבלים אליהם כל תלמיד ותלמידה מחממים את הלב ומעצימים את ההישג.  ברשת אמי"ת פועלים לשים במרכז את החינוך לערכים  לצד  מיצוי יכולת כל תלמיד וחתירה למצוינות ופועלים להטמיע את מיומנויות המאה ה-21 בקרב התלמידים כדי שיהיו מוכנים לעתיד."

אלדר הוסיף כי "ההישגים שייכים בראש ובראשונה לצוותים החינוכיים, לתלמידים ולהורים וללא השותפות עם ראשי הערים וצוותי הרשויות המקומיות ונציגי משרד החינוך אי אפשר היה להגיע לתוצאות המרשימות."

כפתור נגישות פתוח