מהנעשה ברשת

 

שגריר ארה”ב בישראל בקריית חמ”ד אמי”ת בשדרות: “בשם כל העם האמריקאי – אנחנו איתכם”

 

 


מר דייויד פרידמן, שגריר ארה"ב בישראל ביקר היום (ג') בקריית חמ"ד אמי"ת בשדרות ונפגש עם תלמידי הישיבה התיכונית. בדברים שנשא בפניהם סיפר פרידמן כי הוא זוכר מבית הספר שהוא וחברו לכיתה הלל פנדל, (אח של ראש ישיבת ההסדר בעיר) "עשינו הרבה רעש בכיתה", הוא בירך בחום את התלמידים ואת כלל תושבי שדרות ואמר כי הוא מתפלל שתתקיים ברכת דוד המלך "יפול מצדך אלף ורבבה מימינך, אליך לא יגש"  "תהיו פה בטוחים ותשארו פה לנצח" והוסיף "בשם כל העם בארה"ב" , כי  "אנחנו איתכם ותומכים בכם, רק תמשיכו להיות יהודים נאמנים פה בשדרות"

מנהל קריית חמ"ד אמי"ת שדרות מר אסף בן דוד, הודה לשגריר על ביקור ואמר כי תלמידי שדרות מצליחים להגיע להישגים לימודיים, ערכיים  וחינוכיים למרות מציאות בטחונית לא קלה, וכי התלמידים ראויים לכל שבח על ההשקעה והאכפתיות. העיר שדרות מצליחה והחינוך בשדרות צומח.  הוא ציין כי בקרית החינוך נרשמה קפיצה משמעותית במספר הנבחנים בחמש יחידות באנגלית ובעוד מדדים איכותיים. "אנחנו בשדרות לא מפחדים ואנחנו כאן כדי להישאר ולהמשיך להתפתח ולצמוח בכל התחומים" הוסיף. 

הרב ישראל אוחיון ראש הישיבה הודה לשגריר פרידמן ולראש ישיבת ההסדר הרב דוד פנדל, שיזם את המפגש: "רבים מהמחנכים שלנו, כולל מנהל הקריה,  בוגרי ישיבת ההסדר והחיבור בין הקריה והישיבה התיכונית לישיבת ההסדר נושא פירות ומשמעותי לתלמידינו. אנחנו שמחים שקול התורה נשמע בשדרות ומודים לרב פנדל על חזונו ההולך ומתגשם למען תושבי שדרות.

צילום: אמי"ת

כפתור נגישות פתוח