מהנעשה ברשת

שמחה כפולה בישיבת אמית כפר גנים בפ”ת- שמחת חתן וכלה ושמחת הגר תלמידי ישיבת אמי"ת כפר גנים בפ"ת התגייסו למשימה מיוחדת: בהתראה של ימים ספורים  הפיקו חתונה עבור זוג מיד עם תום הליך הגיור של הכלה.

כאשר שמעו בישיבה על בני זוג , יוסף ורות, אשר סיימה הליך גיור והיה עליהם לערוך חופה בסמוך ככל הניתן לטקס הגיור, התגייסו באופן מיידי לערוך להם חתונה יפה ומהודרת.

במקום לקיים טקס חופה מהיר בבית הדין מיד לאחר סיום הגיור, הזמינו התלמידים והמורים את בני הזוג לחוג את חתונתם בבניין הישיבה. התלמידים וצוות המורים והמורות ארגנו הכל במהירות וביעילות. החל משמלת כלה , איפור ותסרוקת מתנה עבורה,  וכלה בחופה מקושטת ומרגשת , מוזיקה, צלם , סעודה וכל הדרוש לחתונה .

חדרי ההנהלה הפכו לחדרי התארגנות לחתן ולכלה. את החופה ערך ראש הישיבה הרב אמיר ספוקויני והמחנכים ברכו את הברכות תחת החופה. ההרכב המוזיקלי של תלמידי כיתות ט-י שימח את כל הנוכחים והתלמידים רקדו ושמחו עם בני הזוג במשך האירוע כולו.

בני הזוג הנרגשים הודו לתלמידים ולמורים: " תודה רבה לתלמידים המקסימים שלא נתנו לנו לנוח לרגע, רקדו, שמחו , ניגנו, צילמו, שרו והפכו את החגיגה למסיבה ענקית ובלתי נשכחת.  קשה לבטא במילים עד כמה אנחנו אסירי תודה- אתם מייצגים עבורנו את כל היופי בעם ישראל. "

הרב אמיר ספוקויני, ראש הישיבה, אשר ערך את החופה: "זוהי לבטח בין החופות המרגשות ביותר שזכיתי לערוך עד היום. התרגשנו לראות את התלמידים משקיעים זמן ומאמץ עבור בני הזוג, נותנים מעצמם ומתמלאים מתוך הנתינה הזו- שיעור חינוך אמיתי".

כפתור נגישות פתוח