מהנעשה ברשת

 

תלמידים נרתמים לחמם את החורף לקשישים בעכו

 

 

תלמידי אמי"ת קנדי בעכו יצאו השבוע במבצע מרגש – חורף חם לקשישי העיר.

"אנחנו רוצים להיכנס לתוך הלב שלכם, ומבקשים את עזרתכם בכל שאפשר. אנו רוצים לעזור לקשישים ולבקש את תרומתכם. זה יכול להיות בעזרה כספית , רהיטים, תנורי חימום, שמיכות  או כל דבר שנראה לכם יעזור לקשישים לעבור את החורף הקשה".  כך כתב אביחי אמסלם  בן 17 וחצי תלמיד כיתה י"א מבית הספר אמי"ת קנדי בעכו, בפוסט מרגש אותו שיתף ברשת החברתית,

אביחי אמסלם מוביל את המיזם עם עם עשרות  תלמידי כיתות י' ו-  י"א מבית הספר, בליווי  רכזת המעורבות החברתית מאירה לחיאני , במטרה לסייע בכל האמצעים האפשריים לקשישים ולמעוטי יכולת.

התלמידים מגייסים כספים באמצעים רבים ומגוונים. מלבד הפניה לציבור וגיוס תרומות, העמידו התלמידים בבית הספר דוכני מכירת עוגות,לצד דוכני "שוק בשקל" בו יכול כל תלמיד למכור מחפציו האישיים על מנת לסייע למבצע. בכסף שנאסף מתכוונים התלמידים לרכוש תנורי חימום ושמיכות לקשישים.

אמסלם מוסיף:  "אנו  פועלים גם בתוך הקהילה  ומנצלים כל פלטפורמה  אפשרית כמו הרשת החברתית כדי לקדם את המיזם לאסוף כמה שיותר תרומות  ולמזער את סבלם של הקשישים".

לדבריו של אמסלם , הוא חש מגוייס למבצע מעבר למחויבות האישית הנדרשת בבית הספר מאחר ומצב הקשישים הקשה שאליו נחשף נגע לליבו . "זו לא הפעם הראשונה שאני וחברי  נרתמים לסייע לקשישים. בשנה שעברה אימצנו קשישה  שדירתה לא הייתה ראויה  למגורים. אספנו תרומות ובאמצעותם הצלחנו לשפץ לצבוע ולרהט את דירתה . אני אשמח  מאוד שגם הפעם הציבור יפתח את ליבו  ויתרום . כל תרומה תתקבל בברכה ".

 מאירה לחיאני רכזת המעורבות החברתית: "אני גאה בפעילות הנמרצת של התלמידים הנרתמים מכל הלב גם על חשבון זמנם הפרטי לגייס תרומות עבור קשישים ונזקקים , פעילות ברוכה ומרגשת".

אתי צברי מנהלת אמי"ת עכו ברכה את התלמידים על היוזמה: "אני גאה בתלמידים על הובלת מבצע מרגש שכולו נתינה לקהילה, תלמידים המוכיחים כי נתינה לזולת מעצימה את הנותן.".

 

כפתור נגישות פתוח