מהנעשה ברשת

 

בוגרים מכוונים שמיניסטים – לזכרו של רועי קליין הי”ד


בבית החינוך אמית בר אילן גוש דן (ע"ש גינזבורג) נערך השבוע ערב הכוון לשמיניסטים ולהוריהם, לזכרו של רועי קליין, הי"ד, בוגר בית החינוך.

מאז נפילתו של רועי קליין לפני אחד עשר שנים, מקדישים בבית החינוך ערב מיוחד לזכרו- ערב הכוון בו מתכנסים תלמידי השמינית והוריהם ושומעים מבוגרי בית הספר המגיעים במיוחד על מנת לספר על האפיקים השונים של לימודים ושירות צבאי בהם בחרו לאחר סיום התיכון.

במהלך הערב ניתנה לתלמידים והוריהם האפשרות להכיר את האפשרויות השונות העומדות בפניהם עם תום הלימודים- בין אם מדובר בישיבה גבוהה, הסדר, מכינה , לימודי המשך בעתודה  אקדמאית או טכנולוגית  או שירות צבאי על אפיקיו השונים.

את ערב ההכוון ליווה "יום הבוגר"- מפגש של שכבת י"ב בבית החינוך עם השכבה שסיימה לפני שנתיים במהלכו שיתפו הבוגרים מניסיונם וענו על שאלות בנוגע למסלולים השונים בהם בחרו.

תומר שופר, מנהל בית החינוך: "אנו מחנכים את תלמידינו על הערכים אותם גילם רועי קליין הי"ד בחייו ובמותו, ערכים של מצוינות ערכית ותורנית לצד דבקות במטרה ושאיפה למיצוי ומצוינות. אנו שואפים לסייע לכל אחד מבוגרינו לבחור את הבחירה הראויה ביותר עבורו במטרה לצמוח מבחינה אישית ולתרום ככל יכולתו לעם ולמדינה".

כפתור נגישות פתוח