מהנעשה ברשת

 

תלמידי אמי”ת איתן לא משאירים אף ילד בעיר בלי תחפושת

 


תלמידי בית החינוך אמי"ת איתן במעלה אדומים החליטו כי גם השנה - לא ישאר ילד ללא תחפושות בעיר.

בהובלת צוות המחנכים התגייסו תלמידי שכבה ט להפקת ההפנינג הקהילתי המסורתי של בית החינוך. בשיתוף ועד ההורים העירוני, מועצת הנוער העירונית ובית הספר תומר רחל, הפעילו התלמידים הפנינג תחפושות ענק בו לקחו חלק מאות מתושבי העיר.

במהלך החודש האחרון עמלו תלמידי השכבה על איסוף תחפושות, גיוס ספקים מתנדבים, הכנת שלטים ותחנות הפעלה, קישוט והפקה.

ביום רביעי האחרון התקיים הפנינג אדר בבית החינוך שכלל מתנפחים, מכונות ברד, סוכר ופופקורן, דוכני איפור יצירה, מעגל מתופפים, איש בלונים ומופע ליצנות- כולם בהתנדבות מלאה. במרכז ההפנינג עמד דוכני תחפושות אליהם הוזמנו כל הילדים לבחור תחפושת איכותית לכבוד פורים- חינם אין כסף.

גם שאר הכתות לקחו חלק ביוזמת חסד לקראת פורים. באותו הבוקר ארזו כל תלמידי בית החינוך, בהובלת שכבת ז', מעל 2000 שקיות לעמותת 'אבוקת אור', ארגון שירות ותמיכה לאנשים בעלי מוגבלויות בירושלים.

דניאל בארי, מנהל בית החינוך: "בחרנו לפתוח את חודש השמחה בחווית עשייה ונתינה, שהם בונים את השמחה האמיתית. אנו מאמינים כי קיימת חשיבות רבה בחינוך לנתינה קהילתית, המעצימה את התלמידים ומלמדת אותם שיעור חשוב לחיים. תודה לצוות בית החינוך והתלמידים על שיתוף הפעולה ולכל מי שתרם מזמנו על-מנת שהאירועים יצאו לפועל. מרגש היה לראות את המרץ בו ארזו התלמידים ל'אבוקת אור' ואת השמחה בעיניהם של הילדים בהפנינג – זה היה שווה כל מאמץ".

התלמידים ביקשו להודות לכל התורמים ביד נדיבה להצלחת האירוע: לוועד ההורים העירוני, לבית הספר תומר רחל על גיוס הקהילה באיסוף תחפושות, לבזאר שטראוס ולתושבי העיר על תרומת התחפושות, לנילי "בקצב הצלילים" על קבלת פנים קצבית, לשי הלפרין על הפעלת בלונים, ליהודה רודרמן הלהטוטן על מופע מרהיב, ולאהוד מתנפחים ותכנית מגן איתן על מכונות הפופקורן והסוכר.

צילום: אביעד בן חמו

כפתור נגישות פתוח