מהנעשה ברשת

תלמידי אמי”ת באר שבע מובילים בסייבר

אמית באר שבע מובילים בסייבר

תלמידי ישיבת אמי"ת ב"ש (ע"ש ברמן) הם המובילים בין תלמידי התיכון בבאר שבע בתחרות הסייבר הארצית קוד-מנקי ואילו תלמידי בית החינוך אמי"ת באר שבע (ע"ש וסרמן) הם המובילים בין תלמידי חטיבת הביניים בעיר. 
בטקס חגיגי שנערך השבוע בהשתתפות ראש העיר רוביק דנילוביץ' וראש מנהל החינוך ומ"מ ראש העיר ד"ר חפצי זוהר, הוענקו לנבחרות תעודות הוקרה על הצלחתם בשלב המחוזי של התחרות.
נבחרות שני בתי החינוך עלו לשלב הסופי של התחרות וייצגו את העיר באר שבע בגמר הארצי של התחרות שייערך השבוע.
במסגרת אליפות הסייבר לומדים התלמידים עקרונות בסיסיים של תכנות.
בשלב הראשון של חברי נבחרת ישיבת אמי"ת ב"ש , שגיא סעדון ואור לסרי מכתה י"ב, ולידור כהן ואורי סבג מכתה י"א , בהדרכת המורה זיוה שוקרי, העפילו למקום הראשון העירוני ולמקום השישי בדירוג הארצי לתלמידי חטיבה עליונה.
נבחרת מקיף אמי"ת ב"ש בהדרכת רכז מגמת המחשב ד"ר יבגני קנל והמורה אלכס וילשטיין העפילה למקום הראשון העירוני ולמקום ה-11 בדירוג הארצי לתלמידי חטיבה עליונה. נבחרת חט"ב של המקיף זכתה במקום השלישי העירוני.
ד"ר חפצי זוהר ברכה את התלמידים על ההישג: "לשמחתנו המצוינות הערכית והפדגוגית אליה מכוונים בתי החינוך מניבה פרותיה ואנו גאים על הישגיהם המרשימים של התלמידים בתחרות הסייבר העירונית. אין לנו ספק כי נזכה להישגים גם ברמה הארצית. ברכות למנהלים, ולצוות המחנכים והרמים על חינוכם של ילדינו לאמונה כי בדרך למצוינות - המצוינות היא הדרך״.
הרב סיון סרור , ראש ישיבת אמי"ת :"אנו מעודדים את תלמידינו למיצוי כישרונותיהם בכל תחומי המדע והדעת, ובטוחים כי הנבחרת תביא לעיר כבוד רב גם בשלב הארצי".
אלישע פלג מנהל מקיף אמי"ת : "נושא הסייבר הוא חוד החנית של הטכנולוגיה המודרנית ומסמן את העתיד הצבאי והאזרחי. אנו מאמינים כי תלמידינו יעשו בו חיל, גם בהמשך התחרות, וגם בהכשרה צבאית ואקדמאית".

כפתור נגישות פתוח