מהנעשה ברשת

תלמידי אמי”ת ב’ אשקלון תומכים בבית חולים ברזילי

ברזילי

 תלמידי אמי"ת ב' באשקלון יצאו השבוע במפגן תמיכה בצוות בית החולים ברזילי בעיר, מחווה מרגשת בעקבות נטישת רופאים ואחיות לבית חולים החדש אסותא באשדוד.

המחסור הבולט בכח אדם בבית החולים הוותיק לא נעלם גם מעיניהם של תלמידי בית החינוך. במסגרת התוכנית למעורבות חברתית החליטו התלמידים להירתם לטובת בית החולים. נציגי השכבה דנו בנושא והחליטו לצאת במבצע תמיכה כאשר הצעד הראשון הוא לעודד ולתמוך בצוות העובדים , הרופאים והאחיות שנשארו בבית החולים ועושים ימים כלילות למען האוכלוסייה בדרום .

התלמידים הכינו כרזות ושלטים לתמיכה בצוות הרפואי, ועברו בין המחלקות השונות בבית  החולים וחילקו לאנשי הצוות שי להבעת תודה והערכה על עבודתם המסורה עם איחולי שנה טובה. ניכר היה כי חברי הסגל הופתעו והתרגשו מהמחווה וממפגן התמיכה.

טליה גדיאן תלמידת בית החינוך, מסכמת: "הסתובבנו בין המחלקות עם "פרחי שוקולד" אותם הענקנו לרופאים ולאחיות , כאשר כל פרח מלווה במילות תודה על מסירות שאינה מובנת מאליה . היה מרגש ומעצים להביע הערכה ותודה לכל עובדי הרפואה על עבודתם הקשה."

יניב עקיבא, מנהל אמי"ת אשקלון: "מדהים לראות כיצד התלמידים מרגישים אחריות ואכפתיות כלפי העיר ותושביה ,מעורבים בבעיות החברתיות ופועלים לפתרונן- אלו הם מנהיגי העתיד".

כפתור נגישות פתוח