מהנעשה ברשת

 

תלמידי אמי”ת חברה ומשפט מתגייסים להצלת חייו של צוריאל

IMG-20161110-WA0016
כשנתקלו חברי מועצת התלמידים בבית החינוך אמי"ת חברה ומשפט ברעננה, בפוסט מרגש בפייסבוק ,הקורא לסייע לנער חולה בסרטן, החליטו לגייס את כל בית הספר – למשימת הצלת חיים.

בפוסט כתב אבידן כלפה , אביו  של צוריאל בן ה16:

"...ואז ברגע אחד של שינוי מסלול, אכזרי מאין כמותו, אני מתבשר שהבן שלי, הילד יפה העיניים עם החיוך הנצחי, חולה בסרטן, וצריך להילחם על חייו.... קשה לי מאוד להיות בצד המבקש- לעזור לי להציל את החיים של הבן שלי..."

צוריאל נמצא כרגע בחו"ל לצורך טיפול שיכול להציל את חייו , בעלות של  כמיליון דולר.

קריאתו הנרגשת של אבידן נגעה לליבם של התלמידים שהחליטו להיות חלק מהמאבק להצלת חייו של צוריאל.

התלמידים החלו לארגן אירוע התרמה ענק שיתקיים בחודש הבא בבית ספרם - הפנינג מכירות , חוויות והופעות אומנים לכל המשפחה. האירוע כולו מבוסס על תרומות , ובימים אלה  פונים התלמידים לכל מי שיכול להצטרף , לסייע ולתרום - דוכני מזון, שתיה, משחקים, פרסים וכל דבר שיכול לעזור בהפקה.

ירון כרמי, ראש בית אמי"ת חברה ומשפט: "הרגישות, היוזמה וההובלה של התלמידים ראויות להערכה גדולה. אנחנו מזמינים את כל מי שיכול להצטרך אלינו ליוזמה מרגשת זו" .

עידן בנימין נציג מועצת התלמידים של ביה"ס ואחד ממארגני ההתרמה למען צוריאל: "מדובר בנער בן גילנו ואנחנו מרגישים אליו חיבור חזק מאוד. מרגש לראות את עם ישראל נרתם ופותח את הלב. זה נותן לנו מוטיבציה להמשיך ולעבוד יותר ויותר. "

לפרטים ניתן לפנות ל: עידן- 0537220180/ יגל- 055-829407

 

כפתור נגישות פתוח