מהנעשה ברשת

תלמידי אמי”ת טכנולוגי למדו אנגלית- במוזיאון לאומנות בת”א

 

 

 


תלמידי אמי"ת טכנולוגי באשקלון זכו לחויה מיוחדת במינה במסגרת שיעורי האנגלית- סיור בתערוכה ייחודית במוזיאון תל אביב , שנערך כולו באנגלית.

ביוזמתה של המורה לאנגלית אביגיל גוטליב, יצאו תלמידי בית החינוך לסיור מודרך בתערוכה ייחודית המציגה בימים אלה במוזיאון תל אביב-  בה מוצגים חמשים יצירות מופת ממוזיאון האומנות בפילדלפיה, ארה"ב.

הסיור שנערך כולו בשפה האנגלית חשף את התלמידים לתצוגת אומנות יוקרתית המושכת אליה קהל רב מכל רחבי הארץ, תוך שהוא מרחיב ומעשיר את השימוש היומיומי שלהם בשפה.

לדבריה של רכזת האנגלית ויוזמת הסיור אביגיל גוטליב, "הסיור נערך כחלק מהמגמה לפתח בקרב התלמידים בטחון ושליטה בשפה האנגלית, יכולת לתקשר ולהתנהל בשפה ברמה טובה במגוון שימושים ותחומי דעת."

רפאל , תלמיד בית החינוך שהשתתף בסיור, מספר: "הסיור תרם לי רבות קודם כל בשימוש באנגלית מדוברת במהלך הסיור כולו, בנוסף,  נהניתי מאוד מהמפגש עם יצירות האומנות וצורת גישה למציאות שלא הכרתי. "

איציק אברג'ל מנהל בית החינוך : "אנחנו מברכים כל יוזמה של מורים לקידום ולצמיחה של תלמידינו. רכזת האנגלית פטרסיה כהן והמורה אביגיל גוטליב שיתפו פעולה במטרה להרחיב את אופקיהם של התלמידים בדרכים לא שגרתיות. אחת ממטרות בית החינוך היא להפגיש את התלמידים עם הקומות הגבוהות ביותר באישיותם ועם תחומי עניין מגוונים, גם כאלה שלא נפגשו עמם עד כה".

כפתור נגישות פתוח