מהנעשה ברשת

 

תלמידי אמי”ת כרמיאל הובילו כנס מנהיגות מחוזי

 

 


חברי הנהגת התלמידים בבית החינוך אמי"ת כרמיאל ארחו השבוע (ב) כנס מנהיגות מחוזי של המנהיגות הצעירה של רשת אמי"ת במחוז צפון.

את הכנס, בו השתתפו כ-60 מתלמידי אמי"ת במחוז צפון, הובילו נורית דוידי  רכזת מנהיגות צעירה ברשת אמי"ת בשיתוף אוריה טולדנו-רגב, רכזת תחום מנהיגות באמי"ת כרמיאל ואורה מן הרכזת החברתית.

במהלך הכנס השתתפו חברי המנהיגות הצעירה בסדנאות הכרות וגיבוש והתנסו בסדנאות שונות בנושא ערבות הדדית, אותן הם יעבירו בבתי החינוך שלהם לרגל חגיגות 95 שנה לרשת אמי"ת אשר יצוינו השנה.

 במהלך היום הובילו תלמידי אמי"ת כרמיאל את האורחים בסיור בבית החינוך, והציגו בפניהם את מתחם הלמידה החדשני "גוגיה" אשר הוקם בבית החינוך, ואת שיטת "למידה מוטת עתיד" המיושמת בו.

במסגרת היום החוייתי למדו התלמידים שיר בשפת הסימנים והצטלמו לסרטון חגיגי לקראת יובל 95 שנה לרשת אמי"ת.

אלכס קוגן תלמידת כתה ט וחברת הנהגת התלמידים באמי"ת כרמיאל מסכמת: "שמחנו לארח תלמידי אמי"ת מכל אזור הצפון ליום מיוחד במינו של גיבוש ומנהיגות, להכיר חברים חדשים וביחד לתכנן איך הופכים ססמאות של מעורבות חברתית וערבות הדדית- למעשים." 

גאי דקל מנהל אמי"ת כרמיאל: "שמחנו לארח את כנס המנהיגות של רשת אמי"ת. הנהגת התלמידים בבית החינוך אמי"ת כרמיאל שותפה מלאה בתכנון והובלת מערכי חינוך לערכים ותרומה לחברה, ואנו גאים על השותפות שלהם במנהיגות הצעירה של רשת אמי"ת המובילה לערכים של כלל ישראל וערבות הדדית".

 

צילום: אוריה טולדנו-רגב
 
כפתור נגישות פתוח