מהנעשה ברשת

תלמידי אמי”ת עברו הכשרה לתפקידים בחברות סטרטאפ על ידי בעלי תפקידי מפתח בחברות הייטק מובילות בארץ ובעולם

 

 

 


מנכ"ל או סמנכ"ל? מנהל שיווק או פיתוח מוצר? תלמידי אמי"ת מכל רחבי הארץ הלוקחים חלק באקדמיה ליזמות במתחם אמי"ת גוגיה בכפר בתיה, בהובלת אשת ההיטק גליה קדמי פרגמן, השתתפו השבוע (א) בסדנת הכשרת תפקידים בו הכירו פנים אל פנים נושאי תפקידים בחברות הייטק מובילות בארץ ובעולם ובחרו את התפקיד המתאים להם.

באקדמיה ליזמות לוקחים חלק תלמידי אמי"ת מכל רחבי הארץ ביניהם תלמידי אמי"ת מדעי ואמי"ת חברה ומשפט בכפר בתיה, רעננה.

במגמת הסטארטאפים של האקדמיה ליזמות של אמי"ת התלמידים מתחלקים לקבוצות סטראט-אפים, כאשר  בכל קבוצה, התלמידים ממונים לבעלי תפקידים שונים כמו ב"חיים האמיתיים", מנכ"ל'/ית, מנהל/ת פיתוח, מנהל/ת מוצר וכדומה. במהלך יום הכשרה ייחודי נחשפו התלמידים לתפקידים השונים במטרה להכיר אותם לבחור כל אחד את התפקיד בו הוא בוחר.

בסבב מפגשים אישיים הכירו  התלמידים את זוהר רוזנברג מנהל פורטפוליו הסייבר בחברת Elron ומנהל יחידת הסייבר הצהלית לשעבר, יובל מור מייסד ומנכל BEYOND VERBAL לניתוח מצבים רפואיים דרך הקול בלבד, את ליסה ציגל יועצת שיווק אסטרטגיטית ב-Wix ו-Microsoft ואת דוד קורן סמנכ"ל התפעול 3DSignals  לפיתוח טכנולוגיות בינה מלאכותית ומצוות היסוד של הדיסק און קי לשעבר.

המומחים התרשמו מהידע והסקרנות שהפגינו התלמידים, אשר שאלו שאלות רבות והתעניינו בתחום ההתמחות של כל אחד ובדרך אותה עברו עד לתפקיד זה.

זוהר רוזנברג מנהל פורטפוליו הסייבר בחברת ELRON:

"על מנת שישראל תוכל להמשיך ולהתפתח כמדינת הייטק וכמדינה יזמית אנחנו חייבים לקרב את הדור הבא מגיל צעיר לעולמות של יזמות וטכנולוגיה. ישנה חשיבות רבה בהתנסות ובלמידה מגיל צעיר על מנת לפתח את אופן החשיבה ואת ארגז הכלים שברשות הנוער."

גליה קדמי-פרגמן מוביל האקדמיה ליזמות של רשת אמי"ת, מסכמת:

תלמידי האקדמיה ליזמות , הרוכשים כלים וצועדים צעדים ראשונים בתעשיית ההייטק והיזמות. ,היום, התלמידים נחשפו פנים אל פנים עם תפקידי המפתח בעולם היזמות, וערכו הכרות עם דמויות מובילות בזירת ההייטק המקומית והעולמית. החשיפה הרחבה בנקודות שונות של התוכנית סוללות את הדרך לחלום רחוק ולהתפתחות האישית של כל אחת ואחד"


בתמונות: 

גליה קדמי-פרגמן מול מליאת התלמידים ואנשי ההייטק

זוהר רוזנברג בשיחה עם אחת מקבוצות התלמידים, (תלמידי אמי"ת כפר בתיה)

כפתור נגישות פתוח