מהנעשה ברשת

תעודת הבגרות של אלה הגיעה לחדרה – בלעדיה

 

 

 


שבעה חודשים אחרי שנספתה אלה אור ז"ל באסון השיטפון בנחל צפית, קיבלו הוריה, שרית ואיציק את תעודת הבגרות שלה, ממוריה בבית החינוך חמ"ד אמי"ת בנות במעלה אדומים, בטקס לא שגרתי.

אלה היתה מהתלמידות הבולטות בבית הספר, מנהיגה ובעלת דעות מוצקות.

האם שרית אמרה:

"בוואצאפ של אלה היה כתוב "הזמן קצר ואהבה מרובה" אלה היתה ילדה מלאת אהבה, שמחה ומחבקת ואנו כמשפחה לוקחים את זה כשליחות להפיץ אור  ואהבה בעם ישראל כפי שבחרה."

"כאן היה הבית השני של אלה, היא זו שבחרה ללמוד פה, המקום הזה היה חלק משמעותי ממנה וכאן היא צמחה וחלמה חלומות גדולים, אלה אהבה להיות פה, היא אהבה את  החברות ואת המורות שלה ולכן הענקת התעודה שלה משמעותית עבורנו"

איציק אור, אביה של אלה אמר כי מאז האסון הוא נפגש עם אנשים מכל רחבי הארץ ומספר על אלה ועל האסון  הנורא, אך "כשאני נמצא  פה, במקום שבו אלה צמחה וגדלה, אני מתרגש באופן מיוחד. אנחנו מודים ומעריכים מאוד את העשיה והקשר הנפלא של בית הספר כלפינו שממשיך מיום האסון ולדעתי יימשך לעוד שנים רבות."

ברנדה הורביץ -פרוור, שניהלה את בית החינוך עד השנה אמרה כי אלה היתה ילדה שאהבה כל אדם רק רצתה לעשות טוב בעולם הזה. " היא היתה מאוד משמעותית לכל מי שסבב אותה והכאב על חסרונה גדול מאוד."

רוחמה ווגל המנהלת הנוכחית, העניקה להורים של אלה  מתנה – חנוכיה ואמרה "לא הכרתי את אלה אבל הרוח המיוחדת והדמות שלה נוכחים מאוד במקום. אנחנו מבקשים כאן בתיכון להוסיף אור לזכרה אתם שייכים למשפחת אמי"ת בנות והקשר יוסיף ויתקיים"

שירה שדה, המחנכת של אלה  מכיתה י - י"ב:

"אלה, נערה מלאת קסם. שובל של אור תמיד משוך אחריה. היה לנו קשר מאוד משמעותי , היא נוכחת בינינו מאוד, גם  בחסרונה, היום נשלם מעגל לימודיה של אלה בביה"ס. קשה מאוד לחשוב על כך שהיא לא נמצאת כדי לקצור את פירות העבודה שלה במשך 12 שנים. ההורים של אלה הופכים את הגורל שנכפה עליהם לייעוד, לשליחות, לעשיית טוב, להנכחה של אלה בכל כך הרבה מישורים. זה מאוד מרשים אותי."

 

כפתור נגישות פתוח