מהנעשה ברשת

 

תשואות לתלמידות אולפנית אמי”ת צפת

 

 


מסורת מוזיקלית אמי"תית: לכבוד חנוכה העלו תלמידות אולפנית אמי"ת צפת כמדי שנה את ה"אולפיזמון" מופע מוזיקלי מרגש ומרשים, שעסק כולו בנושא כוחה של תפילה, בבית יגאל אלון בעיר.

את המופע, בו לקחו חלק כל כתות האולפנית, הובילו תלמידות כתה ט אשר היו אחראיות על ההפקה, קטעי הקישור, התפאורה ועוד, בסיוע המחנכת עפרה זינגר והמורות הדר דורפסמן וחיננית חדד.

בפני קהל רב של נשות ונערות העיר העלתה כל כתה ביצוע מקורי ומרגש בשירה או ריקוד העוסק בנושא התפילה.

את הערב המרגש פתח רב האולפנית הרב ערן אסולין בהדלקת נרות ובדברי ברכה. בנוסף להופעה של התלמידות, נהנה הקהל ממופע אקולוגי אינטראקטיבי של להקת "ג'ננה מתופפים" , מופע המשלב נגינה בכלי הקשה ממוחזרים באלמנטים יחודיים , תנועה ומשחק.

זיוית כהן הרכזת החינוכית באולפנית:
" הערב החגיגי איחד את הקהילה החינוכית הלומדת אולפנית אמי"ת צפת סביב נושא התפילה ואחדות ישראל, באופן המביא לידי ביטוי מגוון של יכולות וריבוי אינטיליגנציות ".

מנהלת האולפנית יפה שמש-פרג'ון סכמה את הערב בתודה לצוות החינוך ולמובילות האירוע על הפקת ערב מרשים אשר לדבריה הותיר רושם עז על כל הנוכחות: "זכינו לערב מרגש ונוגע ללב, בו באו לידי ביטוי יכולותיהן של כל אחת ואחת מתלמידותינו היקרות, וזאת בסיוע ובליווי של צוות חינוך והוראה מסור העושה לילות כימים במטרה להעצים את התלמידות ולהוציא לאור את הכוחות והכשרונות של כל אחת".

 

צילום: שושי אוחנה

כפתור נגישות פתוח