מהנעשה ברשת

 

100% זכאות לבגרות בבית החינוך אמי”ת בנות רחובות

מצוינות אמית רחובות
הנהלת בית החינוך אמי"ת בנות רחובות התבשרה השבוע כי 100% מתלמידותיה זכאיות לתעודת בגרות לשנת תשע"ו.

בעשר השנים האחרונות עבר בית החינוך מהפך חינוכי ואקדמאי , והפך מבית ספר בעל נתוני הצלחה נמוכים לבית חינוך מצטיין, תוך שמירה על הטרוגניות בקרב אוכלוסיית התלמידות.

בית החינוך הינו אינטגרטיבי, וכולל גם כיתות חינוך מיוחד, אשר מאה אחוז מתלמידותיהן זכאיות לתעודת בגרות אף הן.

מירי גיל, מנהלת בית החינוך, מספרת כי הצלחתן של התלמידות היא תוצאה של עבודה מסורה של צוות חינוכי שלא מוותר על אף תלמידה ומעניק ליווי מסור לתלמידות מתקדמות לצד אלו המתקשות יותר, ומוודא שכל תלמידה תמצה את מלוא הפוטנציאל שלה.

בסיוע מנהל החינוך בעיריה ורשת אמי"ת, פותחו בבית החינוך מסלולים יחודיים כגון מסלול בית מדרש עיוני וחווייתי, מסלולי ספורט מקצועיים ומגוונים, ותכנית מצוינות מדעית ומתמטית המקדמת את תלמידותיה להישגים מרשימים בתחומי המדע.

בימים אלו נשלמת בנייתו של אגף "גוגיה" ייחודי בבית החינוך- דגם מוקטן של מתחם ה"גוגיה" הראשי של רשת אמי"ת בכפר בתיה רעננה -אשר ישמש את התלמידות ללמידה ייחודית ומתקדמת. האגף תוכנן על ידי מובילי תחום האדריכלות החינוכית בארץ ובעולם ויאובזר בריהוט חדשני וייחודי ,קירות זכוכית, מחשוב מתקדם ועוד.

המנהלת מירי גיל מדגישה כי בית הספר מהווה דוגמא למחויבות של צוות ביה"ס להצלחת תלמידותיו, לא רק בהישגים לימודיים אלא בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת העם והארץ, תוך העצמה ופיתוח אישיותה של כל תלמידה:

 "אנו מחנכים לאחריות ועצמאות מחשבתית תוך פיתוח מנהיגות והתמודדות עם האתגרים שהחברה הישראלית מציבה בפני המתבגרות הצעירות במטרה שתגדלנה על ערכי אהבת עם ישראל , ארץ ישראל ותורת ישראל."

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמי"ת מברך את בית החינוך על ההישג המשמעותי: "אנו גאים בעשייה החינוכית המשמעותית הנעשית בבית החינוך. משאבים רבים מושקעים במיצוי יכולותיה האישיות והלימודית של כל תלמידה ,והם  מניבים פרי- הצלחתן של התלמידות והאמון שנותנים ההורים בבית החינוך ."

 
בתמונה: תלמידות תכנית מצויינות בבית החינוך
כפתור נגישות פתוח