מהנעשה ברשת

 

1000 תלמידי אמי”ת רצים למען הדר: “לא נפסיק לרוץ עד שהדר יחזור הביתה”

 


1000 רצים ורצות השתתפו היום (חמישי) בפארק ענבה במודיעין במרוץ 'עוז וענווה' לזכרו של הדר גולדין ולמען השבתו לקבר ישראל.

את המרוץ, המתקיים זו השנה הרביעית, יזמו תלמידי אמי"ת בנים מודיעין, במטרה להעלות למודעות הציבורית את המאבק להשבתם של אורון שאול והדר גולדין (בוגר אמי"ת) לקבר ישראל.

במירוץ , אותו הובילו המורים לחינוך גופני צוריאל פרידמן ויקי בטש ורכזת מנהיגות צעירה ברשת אמי"ת נורית דוידי, השתתפו מעל חמש מאות תלמידי ותלמידות אמי"ת מכל רחבי הארץ , בין השאר מבית שמש, אשדוד, מודיעין, קריית מלאכי, פ"ת , רעננה ואור עקיבא.

מירוצי הבנים והבנות היו מחולקים למקצים שונים של 2-4 ק"מ. במקומות הראשונים בשני המקצים במירוץ הבנות זכתה נבחרת מדרשת אמי"ת מודיעין, ובשלושת מקצי מירוץ הבנים זכו נבחרות אמי"ת בנים מודיעין וישיבת אמי"ת נתיבות דרור אור עקיבא.

אביו של הדר, פרופ' שמחה גולדין אמר כי מירוץ הדר הוא יוזמה שמחממת את הלב "לכל רץ יש את הנקודה שבה הוא עלול להישבר אך אנחנו לא נפסיק לרוץ עד שנצליח להחזיר את הדר הביתה"

ליאור הלוי מנהל אמי"ת בנים מודיעין : "בחרנו לחנך את הבנים לאור דמותו המיוחדת של הדר. זו השנה השישית בה פועל בבית החינוך בית מדרש "עוז וענווה" לזכרו של הדר, בו  לומדים בחברותא ומתוך בחירה תלמידים בוגרים עם צעירים. לצד מסורת המרוץ נמשיך לחנך על ערכים אלה של עוז לצד ענווה".

צילום: שמעון וייס

כפתור נגישות פתוח