מהנעשה ברשת

“בן אדם, עלה למעלה עלה, כי כח עז לך. יש לך כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים” (הרב קוק).

 

בבוקר הזדהו עם תלמידי הדרום ואחה”צ- נכנסו למקלטים

פותחים שנה בערבות הדדית: תלמידי בתי החינוך של אמי"ת בכל רחבי הארץ פתחו את שנת הלימודים תש"פ בהזדהות עם ילדי עוטף עזה ושדרות שעברו חופש גדול לא שקט, ועם ילדי...


פותחים שנה בערבות הדדית: תלמידי בתי החינוך של אמי"ת בכל רחבי הארץ פתחו את שנת הלימודים תש"פ בהזדהות עם ילדי עוטף עזה ושדרות שעברו חופש גדול לא שקט, ועם ילדי גבול הצפון אשר מתחילים שנה במקלטים.

תלמידים רבים מאזור הצפון – עכו, צפת , כרמיאל וחצור- אשר התחילו את היום בתפילות למען בטחון ילדי עוטף עזה- סיימו את יום הלימודים הראשון של השנה במקלטים, עקב נפילת טילים בגבול הצפון.

התלמידים הכינו שלטי תמיכה והזדהות, הצטלמו איתם ושלחו אותם לתלמידים מורים ומנהלים בבתי ספר בדרום הארץ וצפונה. תלמידי אמי"ת עכו פתחו את שנת הלימודים בתפילה מיוחדת לשלום התלמידים בעוטף עזה. תלמידי אמי"ת טכנולוגי באשדוד ותלמידות אמי"ת הלל רחובות קישטו את בתי החינוך בכרזות ענק צבעוניות "מחבקים את ילדי הצפון, שדרות ועוטף עזה". בתי ספר רבים קראו התלמידים פרקי תהילים לשלומם של חבריהם תושבי הגבול.

ד"ר אמנון אלדר מנכ"ל אמי"ת: "החינוך לערבות הדדית ולחיבור כלל ישראל הוא הלב הפועם של הקהילות החינוכיות הלומדות של אמי"ת מצפון לדרום . אנו תפילה כי יושב השקט על כנו במהירות ותלמידינו מצפון ומדרום יוכלו להמשיך בשגרת שנת לימודים פוריה ובטוחה

קרא עוד...

תלמידי אמי”ת עכו מחזקים את ילדי הגבול

את שנת הלימודים תש"פ פתחו תלמידי אמי"ת עכו בתפילה לשלום המדינה ותושבי הדרום, לאחר חופש גדול מתוח מבחינה בטחונית...


את שנת הלימודים תש"פ פתחו תלמידי אמי"ת עכו בתפילה לשלום המדינה ותושבי הדרום, לאחר חופש גדול מתוח מבחינה בטחונית.

כמה מתלמידי מאמי"ת עכו, תושבי שתולה, שלומי ויערה,  התחילו את היום בתפילות למען בטחון ילדי עוטף עזה- וסיימו את יום הלימודים הראשון של השנה במקלטים, עקב נפילת טילים בגבול הצפון.

בהובלת רכזת החינוך החברתי מאירה לחיאני, הצטלמו התלמידים עם כרזה גדולה בה נכתב: "הקהילה החינוכית אמי"ת עכו מחזקת את תושבי הדרום וחיילי צבא הגנה לישראל העומדים על משמר ארצינו".

את הצילום שלחו מבית החינוך לתלמידים מורים ומנהלי בתי ספר משדרות ומעוטף עזה, על מנת לחזק את רוחם.

אתי צברי, מנהלת אמי"ת עכו: "ביום המרגש בו אנו פותחים שנת לימודים חדשה , ליבנו עם ילדי שדרות והעוטף, שעברו חופשת קיץ לא שקטה כמו גם עם תושבי הצפון אשר עוברים ימים של מתיחות ואי שקט. אנו תפילה לימים של שקט ובטחון בו יוכלו ילדינו כולם לצמוח ולהצליח".

 

צילום: שני ממן

קרא עוד...

במקיף אמי”ת ב”ש פותחים שנת לימודים בשיחה אישית עם ראש העיר

תלמידי מקיף אמי"ת באר שבע שמחו לפתוח את שנת הלימודים בביקור של ראש העיר רוביק דנילוביץ'. ראש העיר, ברך את הצוות והתלמידים בשנה טובה ופוריה, ואת המנהל צוריאל רובינס אשר...


תלמידי מקיף אמי"ת באר שבע שמחו לפתוח את שנת הלימודים בביקור של ראש העיר רוביק דנילוביץ'. ראש העיר, ברך את הצוות והתלמידים בשנה טובה ופוריה, ואת המנהל צוריאל רובינס אשר נכנס השנה לנהל את בית החינוך – בברכת הצלחה. ראש העיר ציין בדבריו כי בית החינוך נכלל השנה ברשימת בתי הספר המצטיינים של משרד החינוך ואיחל לתלמידים ולמורים- המשך הצלחה.

ראש העיר סייר במרחב החדשנות החדש של בית הספר וצפה ב'שיחות מופ"ת' (מורה פוגש תלמיד) – תכנית קשר אישי שתהווה את המוקד החינוכי של בית הספר בשנת הלימודים הנוכחית, ואשר התחילה כבר ביום הראשון ללימודים.

מנהל מקיף אמי"ת צוריאל רובינס הודה לראש העיר על התמיכה בבית החינוך ועל הליווי אשר לדבריו, "מסייע לנו לקדם כל תלמיד תלמידה למיצוי ומצוינות, הרחבת אופקים והגשמת חלומות בשילוב הקניית ערכים ותרומה לקהילה".

צילום: דיאגו מיטלברג

קרא עוד...

תלמידות אמי”ת הלל מחבקות את ילדי עוטף עזה

לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"ף הכינו תלמידות אמי"ת הלל רחובות כרזה גדולה בה כתבו: "מחבקים את תלמידי עוטף עזה ואת כל תושבי שדרות". התלמידות הצטלמו עם הכרזה ושלחו את הצילום...


לקראת פתיחת שנת הלימודים תש"ף הכינו תלמידות אמי"ת הלל רחובות כרזה גדולה בה כתבו: "מחבקים את תלמידי עוטף עזה ואת כל תושבי שדרות". התלמידות הצטלמו עם הכרזה ושלחו את הצילום לתלמידים, מורים ומנהלי בתי ספר מהעוטף.

מירי גיל מנהלת אמי"ת בנות רחובות: "הנוער שלנו חי במציאות ישראלית לא פשוטה : הוא חוזר לבתי הספר שכשנערים ונערות בני גילו מקפחים חיים בקו האיבה...ומדרום וצפון נשמעים קולות מלחמה. עלינו לחזק את התלמידים- בחוסן רוח איתנה, ובכוחה של ערבות הדדית ".

צילום- רעיה בשארי

קרא עוד...

מנהלת חדשה לבית החינוך אמי”ת שחר- אלינור ביטון          

אלינור ביטון היא המנהלת החדשה של בית החינוך אמי"ת שחר בבית שמש,  מחליפה בתפקיד את סהר סיגאוי. אלינור נבחרה ע"י נציגי  עירית בית שמש, משרד החינוך ורשת אמי"ת...


אלינור ביטון היא המנהלת החדשה של בית החינוך אמי"ת שחר בבית שמש,  מחליפה בתפקיד את סהר סיגאוי. אלינור נבחרה ע"י נציגי  עירית בית שמש, משרד החינוך ורשת אמי"ת.

אלינור ביטון , תושבת העיר בית שמש  בעלת תוא M.A  הובילה בצוות ניהול של תכנית אפיקים להעצמה וחיזוק התהליך החינוכי–דתי בבתי ספר תיכונים ממ"ד, בוגרת "אבני ראשה" להכשרת מנהלים. שימשה בשנים האחרונות כיועצת וחברת הנהלה באולפנת גילה ואולפנת לכיש.

אלינור הודתה על הבחירה והאמון: "אני מאמינה שלבית החינוך אמי"ת שחר תפקיד חשוב בעיר בית שמש הנותן מענה לכל תלמידה המבקשת חינוך דתי- מורשתי.

אנו נותנים מענה לכל תלמידה כלים לפיתוח זהות דתית ציונית, תוך דגש על העצמה ומצוינות  אישית חינוכית ולימודית ותרומה לקהילה. אנו מכוונים את הבוגרות שלנו להיות בעלות מידות וערכים, תורמות לחברה, לקהילה ולמדינה."

בית החינוך אמי"ת שחר זכה לאחרונה בתעודת ההערכה של משרד החינוך בתחום קידום הישגים לשנת הלימודים תשע"ט. בבית החינוך מיושמות שיטות למידה חדשניות ברוח הגוגיה של רשת אמי"ת, כדוגמא כיתת המא"ה לקידום מיצוי ומצוינות אישית, לצד כיתות האומנויות בהן הדגש הוא על פיתוח אישי בתחומי האומניות השונים: תאטרון, מחול, אומנות וכו' זאת במטרה לקדם כל תלמידה להצלחה מרבית בכל תחום שתבחר.

שנת הלימודים תש"פ נפתחה בטקס מרשים בנוכחות מכובדים ממשה"ח ועיריית בית שמש. בטקס התקבלו בברכה ארבע כיתות ז' ע"י בנות ביה"ס הוותיקות ומועצת התלמידות. בסימן התחלות חדשות מתחנו את פני ביה"ס וחנכנו כיתת מא"ה חדשנית נוספת.

ראש העיר, ד״ר עליזה בלוך: ״אני מאחלת לאלינור הצלחה בתפקידה כמנהלת בית הספר אמ"ית שחר. אלינור היא תושבת העיר אשר חונכה וגדלה בבית שמש והגיעה להישגים מדהימים בתחום החינוכי. אני בטוחה שבזכות דוגמא אישית ומצוינות מקצועית היא תוביל את הבית הספר להצלחה. העירייה כאן בשבילך. בית הספר חשוב לנו ואנו רואה ברשת כשותפה״.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל אמי"ת בירך על הבחירה ואמר כי רשת אמי"ת תתן את כל הסיוע והתמיכה לאלינור ביטון : "אנו מאמינים כי  למנהלת החדשה יחד עם הכוורת הניהולית והחינוכית של בית החינוך, יש את הכלים להמשיך ולקדם את אמי"ת שחר להישגים חינוכיים דתיים ולימודיים" .

אלדר הודה לסהר סיגאווי על שנות הניהול שקדמו את בית החינוך להצלחה.

 

 

קרא עוד...

משרד החינוך קבע את דירוג רשתות החינוך – רשת אמי”ת מובילה “גאים בהיותנו המצטיינים במניעת אלימות לא פחות מהיותנו המצטיינים ב- 5 יחידות מתמטיקה”

על פי מדדי משרד החינוך שהתפרסמו השבוע- רשת אמי"ת היא הרשת המובילה בישראל...


על פי מדדי משרד החינוך שהתפרסמו השבוע- רשת אמי"ת היא הרשת המובילה בישראל.

אמי"ת ראשונה בשיעור בעלי תעודות הבגרות המצטיינות, בשיעור הנבחנים ב-5 יחידות במתמטיקה ובמניעת אלימות וכן באיכות רשתית, נתון הבודק את האיכות של כלל בתי הספר. בנתון המסכם את כל המדדים וכולל זכאות לבגרות, הצטיינות באנגלית גיוס לצה"ל ועוד, מובילה רשת אמי"ת על כל הרשתות האחרות.

ד"ר אמנון אלדר, מנכ"ל רשת אמי"ת, אומר כי "הגעת הרשת גם השנה, לראש טבלת מדדי משרד החינוך מחזקת אותנו בדרך בה אנו הולכים, ומהווה אות כבוד למערך הפדגוגי של אמית ולמורים שמשקיעים את כל כולם בהצלחת התלמידים, בעיקר בפריפריה החברתית והגיאוגרפית, שם ממוקמים מרבית בתי החינוך שלנו. אנו גאים בהצטיינות אמי"ת במניעת אלימות לא פחות מאשר בהצטיינות שלנו בחמש יחידות במתמטיקה. מעבר להצטיינות במדדים אלו, באמית משקיעים כיום בעיקר בהתחדשות פדגוגית בבתי הספר ובהקניית מיומנויות המאה ה-21 לתלמידינו. פנינו למשרד החינוך בבקשה שנושאים אלו ייכנסו למדדים כבר בשנה הבאה בשל חשיבותם ומשמעותם לעתיד החינוך והמדינה".

ברשת אמית לומדים כ-35 אלף תלמידים ביותר ממאה  מוסדות חינוך, בחינוך הממלכתי דתי, בחינוך  הממלכתי ובחינוך החרדי. היא הוקמה לפני כ- 95 שנים על ידי ארגון נשי AMIT בארה"ב, והדירקטוריון שלה מורכב מנשים בלבד.

 

צילום: שמוליק קליין

קרא עוד...

בית החינוך אמי”ת בנות מעלה אדומים – בין רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך. המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא  נכנסה לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשרה השבוע מנכ"לית קריית החינוך אתי לרדו...


קריית החינוך אמי"ת עתידים באור עקיבא  נכנסה לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשרה השבוע מנכ"לית קריית החינוך אתי לרדו.

מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה החינוכית, הערכית והלימודית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנכ"לית קריית החינוך אתי לרדו התבשרה כי על פי תוצאות מדדי תכנית התגמול הארצית נמצא בית החינוך בין בתי הספר שהשיגו את הדירוג הגבוה ביותר בקידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי , החברתי והערכי.

אתי לרדו: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידינו".

יעקב אדרי, ראש עיריית אור עקיבא אומר כי "מערכת החינוך העירונית משגשגת ומגיעה להישגים מרשימים. קריית החינוך אמי"ת עתידים הוא בית ספר מוביל הפועל על פי תכניות ייחודיות הבאות לידי ביטוי בכל המדדים. הישג בית הספר הוא גאווה לעיר".

סיגל אלבז, מנהלת אגף החינוך: "קריית החינוך אמי"ת עתידים בהובלת הגב' אתי לרדו, מהווה מודל לימודי, חינוכי וערכי. בבית הספר צוות מסור, מקצועי ואיכותי המוביל במסירות תפיסה דינאמית וחדשנית המביאה את בית החינוך להישג מרשים זה ועל כך – ישר כח".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

בתמונה: מנכ"לית קריית החינוך אמי"ת עתידים אתי לרדו

צילום: אמי"ת
קרא עוד...

בית החינוך אמי”ת בנות מעלה אדומים – בין רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך. המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

בית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים (ע"ש וסרמן) נכנס לרשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל , כך התבשרה השבוע מנהלת בית החינוך רוחמה ווגל...

בית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים (ע"ש וסרמן) נכנס לרשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל , כך התבשרה השבוע מנהלת בית החינוך רוחמה ווגל.

מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה הלימודית ,החינוכית והערכית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנהלת אמי"ת בנות רוחמה ווגל  התבשרה כי בית החינוך נמצא בין בתי הספר שזכאים לתגמול על קידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי, החברתי והערכי.

בית החינוך אמי"ת בנות מקדם את תלמידותיו להצלחה במגוון תחומי מדע ודעת עם דגש על מדעים וטכנולוגיה מתקדמת. תכנית שחמ"ט (שיתופיות, חשיבה,  מצוינות , טכנולוגיות) הפועלת בבית החינוך מיועדת לעודד תלמידות לבחור במגמה מדעית-טכנולוגית בתיכון, על ידי חשיפה לסדנאות טכנולוגיות ומדע מתקדמות.

תלמידות בית החינוך לומדות במרחב למידה ייחודי שתוכנן על פי עקרונות האדריכלות החינוכית המתקדמים , המאפשרים למידה מגוונת ודינאמית .

רוחמה ווגל: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמידה ותלמידה בכל קנה מידה, ערכי ולימודי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת  הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידותינו".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

קרא עוד...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109
כפתור נגישות פתוח