מהנעשה ברשת

“בן אדם, עלה למעלה עלה, כי כח עז לך. יש לך כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים” (הרב קוק).

 

בית החינוך אמי”ת עכו –  בראש רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

בית החינוך אמי"ת עכו נכנס לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשר השבוע המנהלת אתי צברי...


בית החינוך אמי"ת עכו נכנס לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל, כך התבשר השבוע המנהלת אתי צברי.

מורי בית החינוך, זוכה פרס החינוך הארצי לשנת תשע"ט, יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה החינוכית, הערכית והלימודית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנהלת בית החינוך אתי צברי התבשרה כי על פי תוצאות מדדי תכנית התגמול הארצית נמצא בית החינוך בין בתי הספר שהשיגו את הדירוג הגבוה ביותר בקידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי, החברתי והערכי.

אתי צברי: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת  הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידינו".

ד"ר אמנון אלדר  מנכ"ל רשת החינוך אמי"ת  אמר כי "התוצאות מחממות את הלב ומהוות הצדעה של מדינת ישראל  לצוותים החינוכיים בבתי הספר שלנו שנותנים את הכל על מנת להפוך את מערכת החינוך לערכית יותר ואת התלמידים לאנשים טובים יותר".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

קרא עוד...

בית החינוך אמי”ת חצור –  בראש רשימת ביה”ס הערכיים ביותר של משרד החינוך המורים יקבלו תגמול ממשרד החינוך על הצלחתם החינוכית

בית החינוך אמי"ת חצור  נכנס לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל- שנה שניה ברציפות...


בית החינוך אמי"ת חצור  נכנס לראש רשימת בתי הספר הערכיים ביותר של מדינת ישראל- שנה שניה ברציפות.

מורי בית החינוך יזכו בתגמול כספי מיוחד על ההצלחה החינוכית, הערכית והלימודית על פי המדדים שנקבעו על ידי משרד החינוך.

מנהל בית החינוך בועז יוספי התבשר כי על פי תוצאות מדדי תכנית התגמול הארצית נמצא בית החינוך בין בתי הספר שהשיגו את הדירוג הגבוה ביותר בקידום התלמידים ביחס לשנה הקודמת וביחס להישגים הצפויים בתחום הלימודי , החברתי והערכי.

בועז יוספי: "אני גאה בצוות המורים שהוכיח כי מסירות עבור כל תלמיד ותלמידה בכל קנה מידה, לימודי וערכי, היא שמביאה להצלחת בית הספר. עמלם המשותף של כל צוות החינוך וההוראה בשיתוף העירייה, משרד החינוך ורשת אמי"ת הוא לטובת כל אחד ואחת מתלמידינו".

ד"ר אמנון אלדר  מנכ"ל רשת החינוך אמי"ת  אמר כי "התוצאות מחממות את הלב ומהוות הצדעה של מדינת ישראל  לצוותים החינוכיים בבתי הספר שלנו שנותנים את הכל על מנת להפוך את מערכת החינוך לערכית יותר ואת התלמידים לאנשים טובים יותר".

זו השנה השביעית שמשרד החינוך מפרסם את הרשימה ואף מתגמל צוותי חינוך בבתי הספר. המשרד בוחן הצלחות בתחומים חברתיים, ערכיים ולימודיים.

 

קרא עוד...

רשת אמי”ת בחרה בצוות הוראת המדעים בישיבת אמי”ת אלירז פ”ת לצוות המורים המצטיין של השנה

צוות הוראת המדעים בישיבת אמי"ת אלירז פ"ת נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט...


צוות הוראת המדעים בישיבת אמי"ת אלירז פ"ת נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט.

לקראת פתיחת שנת הלימודים נערך במתחם אמי"ת גוגיה ללמידה משמעותית ברעננה, טקס הצדעה חגיגי לצוותי חינוך מורים מצטיינים מבתי חינוך של אמי"ת.

בין ארבעת הצוותים הזוכים בארץ, נבחרו חברי צוות הוראת המדעים בישיבת אמי"ת אלירז פ"ת בקהילת מרכז: שלומי צדוק, יעל בובליל וארז שרון.

חברי הצוות נבחרו לצוות מצטיין לשנת תשע"ט על השקעתם העקבית והשיטתית בפיתוח יחידות מדעים חדשניות המשלבות בין מיומנויות למידה עצמאית וערכים.

הרב יאיר שטבון ראש ישיבת אמי"ת אלירז , ברך את צוות המורים על בחירתם לקבלת אות ההצטיינות: "במסירותם לקהילת בית החינוך, בשאיפה שלהם לקידום כל תלמיד למיצוי יכולותיו ולהתקדמותו, ובמנהיגותם החינוכית פורצת הדרך, מהווים חברי הצוות דוגמא ומופת לכל באי הקהילה החינוכית הלומדת ישיבת אמי"ת אלירז".

צילום: אריאל שרוסטר

קרא עוד...

רשת אמי”ת בחרה בצוות הוראת האנגלית בישיבת אמי”ת נחשון מטה יהודה לצוות המורים המצטיין של השנה

צוות הוראת האנגלית בישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט...


צוות הוראת האנגלית בישיבת אמי"ת נחשון מטה יהודה נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט.

לקראת פתיחת שנת הלימודים נערך במתחם אמי"ת גוגיה ללמידה משמעותית ברעננה, טקס הצדעה חגיגי לצוותי חינוך מורים מצטיינים מבתי חינוך של אמי"ת.

בין ארבעת הצוותים הזוכים בארץ, נבחרו חברות צוות הוראת האנגלית בישיבת אמי"ת נחשון מקהילת ירושלים: היילי וולפרט מובילת הצוות, ציפורה מושקוביץ, פייגי שניידר ואליזבט לוי.

חברות הצוות נבחרו לצוות מצטיין לשנת תשע"ט על השקעתן העקבית והשיטתית בפיתוח כלים יישומיים להגברת אחריות הלומד ועל הפעלת הלומדים וניתוח ההשפעה של כלים אלו.

הרב נעם קריגמן ראש ישיבת אמי"ת נחשון , ברך את צוות המורות על בחירתן לקבלת אות ההצטיינות: "במסירותן לקהילת בית החינוך, בשאיפה שלהם לקידום כל תלמיד למיצוי יכולותיו ולהתקדמותו, ובמנהיגותן החינוכית פורצת הדרך, מהוות חברות הצוות דוגמא ומופת לכל באי הקהילה החינוכית הלומדת ישיבת אמי"ת נחשון".

קרא עוד...

רשת אמי”ת בחרה בצוות מחקר ופיתוח בבית החינוך אמי”ת קריית מלאכי לצוות המורים המצטיין של השנה

חברי צוות מחקר ופיתוח (מו"פ) בבית החינוך אמי"ת קריית מלאכי נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט...


חברי צוות מחקר ופיתוח (מו"פ) בבית החינוך אמי"ת קריית מלאכי נבחר על ידי רשת אמי"ת לצוות החינוכי המצטיין לשנת הלימודים תשע"ט.

לקראת פתיחת שנת הלימודים נערך במתחם אמי"ת גוגיה ללמידה משמעותית ברעננה, טקס הצדעה חגיגי לצוותי חינוך מורים מצטיינים מבתי חינוך של אמי"ת.

בין ארבעת הצוותים הזוכים בארץ, נבחרו חברי צוות מחקר ופיתוח אמי"ת קריית מלאכי מקהילת אמי"ת דרום: גבריאל נחמיאס, יוסי ברויאר, אביעד גבאי, חדוה גולדרייך, תמר שלמה, ורד שמחי, לי אמיתי ואילנה עמר.

חברי הצוות נבחרו לצוות מצטיין לשנת תשע"ט על השקעתם העקבית והשיטתית בפיתוח יחידות למידה חדשניות המשלבות בין מיומנויות למידה עצמאית וערכים .

הדס שרעבי מנהלת אמי"ת קריית מלאכי, ברכה את צוות המורים על בחירתם לקבלת אות ההצטיינות: "במסירותם לקהילת בית החינוך, בשאיפה שלהם לקידום כל תלמיד למיצוי יכולותיו ולהתקדמותו, ובמנהיגותם החינוכית פורצת הדרך, מהווים חברי הצוות דוגמא ומופת לכל באי הקהילה החינוכית הלומדת אמי"ת קריית מלאכי".

צילום: אריאל שרוסטר 

קרא עוד...

יריד חדשנות בחינוך

...

עשרות צוותי חינוך של אמי"ת מכל הארץ, השתתפו לאחרונה ביריד כלים חדשניים בחינוך שפיתחו מורים יחד עם מומחי הרשת. ביריד שנערך במתחם אמי"ת גוגיה ברעננה הוצגו כלים לשיפור הלמידה ואיכותה:  סדנאות למעבר מכיתה למרחב לימודי, כלי לבניית מערכת שעות ללמידה חדשנית,  מחווני למידה,  ה"קטלוגוגיה" קטלוג לעיצוב ברוח אדריכלות חינוכית חדשנית ועוד.

אילת דויטש, סמנכ"ל אמי"ת: "המעבר מבתי חינוך לקהילות חינוכיות לומדות מצריך  פיתוח כלים חדשים שאותם בנינו בעזרת מורים, מומחים ויועצים  וכעת אנחנו מבקשים להטמיע אותם אצל כלל המורים ".

צילום: יובל ליפשיץ

קרא עוד...

שחר של הצלחה

הנהלת בית החינוך אמי"ת שחר בבית שמש, התבשרה השבוע  על ידי המפקח על בתי הספר העל יסודיים בחמ"ד קובי עמר, כי בית החינוך זוכה בתעודת הערכה בתחום קידום הישגים לשנת...


הנהלת בית החינוך אמי"ת שחר בבית שמש, התבשרה השבוע  על ידי המפקח על בתי הספר העל יסודיים בחמ"ד קובי עמר, כי בית החינוך זוכה בתעודת הערכה בתחום קידום הישגים לשנת הלימודים תשע"ט. במכתב שנשלח למנהל בית החינוך סהר סיגאווי נכתב בין השאר כי " הוועדה שביקרה בבית החינוך התרשמה עמוקות מן השיח הפדגוגי ומן החתירה למצוינות ערכית ולימודית".

בבית החינוך אמי"ת שחר מיושמות שיטות למידה חדשניות ברוח הגוגיה של רשת אמי"ת, כדוגמא כיתת המ"אה לקידום מיצוי ומצוינות אישית בחטיבת הביניים , וקידום כל תלמידה להצלחה מירבית.

בתמונה: כתת המא"ה בבית החינוך אמי"ת שחר

צילום: סהר סיגאווי

קרא עוד...

אולפנת אמי”ת צפת מובילה בעיר עם 94% זכאות לבגרות

השבוע פורסמו על ידי משרד החינוך תוצאות ההצלחה בבגרויות של בתי החינוך ברחבי הארץ. הנהלת אולפנת אמי"ת צפת התבשרה כי 94% מתלמידותיה זכאיות לתעודת בגרות לשנת תשע"ח- בית החינוך המוביל...


השבוע פורסמו על ידי משרד החינוך תוצאות ההצלחה בבגרויות של בתי החינוך ברחבי הארץ. הנהלת אולפנת אמי"ת צפת התבשרה כי 94% מתלמידותיה זכאיות לתעודת בגרות לשנת תשע"ח- בית החינוך המוביל באחוזי זכאות בעיר צפת.

האולפנה, זוכת פרס החינוך הארצי לשנת 2015, עברה מהפך בשנים האחרונות והפכה לבית חינוך משגשג עם 94% זכאות לבגרות, כאשר כ- 50% מהתלמידות נבחנו ב- 5 יחידות באנגלית, וכ50% נבחנו ב- 4-5 יחידות לימוד במתמטיקה.

מעל 13% מהתלמידות הן מצטיינות משרד החינוך, נתון הגבוה מהנתון הארצי של 8% מצטיינים. תלמידות האולפנה בולטות בהישגיהן במגוון תכניות מדעיות ארציות: עדי פרץ תלמידת י"ב, נבחרה לאחרונה כמצטיינת התכנית הארצית "נוער שוחר משפט עברי", חברותיה לכיתה אושרת חניה ופרחאל ישראל, העפילו השנה לשלב הגמר הארצי בתחרות "מדענים ומפתחים צעירים בישראל"- ועוד .

נתוני ההצלחה של אולפנת אמי"ת צפת גבוהים באופן משמעותי ממוסדות חינוך דומים ומהממוצע הארצי העומדים על כ-70% זכאות לבגרות. ההישג של בית החינוך בולט במיוחד בהתחשב בכך שהוא בית חינוך הטרוגני ובלתי ממיין הפותח את שעריו לכל תלמידה המעוניינת ללמוד בו.

התלמידות נבחנו במגוון מגמות לימודים - פיזיקה, כימיה וביולוגיה לצד תקשורת וקולנוע, משפטים, פרחי רפואה וחינוך לגיל הרך.

השנה הוקם באולפנה מרחב ייחודי מסוגו בארץ ללמידה חדשנית. המרחב, המעוצב על פי עקרונות האדריכלות הפדגוגית המתקדמת ביותר, מאפשר למידה משמעותית במגוון עמדות למידה בהן מתרחשת למידת חקר אישית, זוגית וקבוצתית. התלמידות שותפות ב'קהילה נשית לומדת' - נתיב צומח ממנו יתפתח בית החינוך כולו .

מלבד ההישגים הלימודיים בולט בית החינוך גם באחוז גבוה של תלמידות הזכאיות לתעודת בגרות חברתית -  100% מהתלמידות עמדו בקריטריונים של משרד החינוך לקבלת תעודה על התנדבות ותרומה לקהילה ולחברה.

יפה שמש-פרג'ון, מנהלת בית החינוך :"הצלחתן של התלמידות היא תוצאה של עבודה מסורה של צוות חינוכי שלא מוותר על אף תלמידה, ומוודא שכל תלמידה תמצה את מלוא הפוטנציאל שלה."

שמש-פרג'ון מדגישה כי האולפנה מהווה דוגמא  למחויבות של הצוות להצלחת התלמידות, לא רק בהישגים לימודיים אלא בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת העם והארץ, תוך העצמה ופיתוח אישיותה של כל תלמידה.

ראש עיריית צפת ויו"ר מחלקת החינוך שוקי אוחנה: "אני מברך את התלמידות, צוות המורים וההנהלה על ההישג המרשים וההתקדמות שעברה האולפנה בשנים האחרונות. אנו בעיריית צפת נמשיך לפעול ולהעניק את הכלים לצוות ולתלמידות, על מנת שנתונים מרשימים אלו יישמרו ואף ישופרו בעתיד, באולפנה ובכלל מוסדות החינוך בצפת. לצד נתוני הבגרות חשוב לא פחות הנתון לפיו 100% מהבנות פעילות קהילתית וזכאיות לבגרות חברתית. אני גאה בכן!".

קרא עוד...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109
כפתור נגישות פתוח