מהנעשה ברשת

“בן אדם, עלה למעלה עלה, כי כח עז לך. יש לך כנפי רוח, כנפי נשרים אבירים” (הרב קוק).

 

“מורה המאה”- אהרן ריגלר מאמי”ת עכו זכה בתואר מורה המאה של החמ”ד

אהרן ריגלר, מורה ומחנך באמי"ת עכו נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע. בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי אהרן, העוסק בהוראה מעל שש עשרה שנה, בחמש השנים האחרונות כמורה ומחנך באמי"ת עכו, מוכר כמורה מסור לתלמידיו, שותף לכל משימה חינוכית במאור פנים ומקצועיות. אהרן שוקד על פיתוח דרכי למידה מגוונות המתאימות לעקרונות הלמידה המשמעותית ומלמד בשיטת PBL (למידה מבוססת פרוייקטים) תוך מיקוד בהוראה מגוונת , מסקרנת ורלוונטית . בין השאר פיתח ובנה אהרן את מערך הלמידה "מבשלים רגשות", קורס בחירה בו בוחרים רבים מתלמידי בית החינוך , במהלכו הם מבשלים בצוותא ותוך כדי כך עוסקים בפיתוח רגשות חברתיים וקבוצתיים בשילוב תמיכה וליווי מקצועיים. בנוסף מפתח אהרן בבית החינוך תכניות שונות לחינוך לתרומה לקהילה בקרב התלמידים והמורים , במטרה לקדם את בית החינוך לעשיה חברתית ומעורבות קהילתית. אתי צברי, מנהלת אמי"ת עכו מברכת את אהרן על הזכיה: "אהרן הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".

אהרן ריגלר, מורה ומחנך באמי"ת עכו  נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע...

אהרן ריגלר, מורה ומחנך באמי"ת עכו נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע. בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי אהרן, העוסק בהוראה מעל שש עשרה שנה, בחמש השנים האחרונות כמורה ומחנך באמי"ת עכו, מוכר כמורה מסור לתלמידיו, שותף לכל משימה חינוכית במאור פנים ומקצועיות. אהרן שוקד על פיתוח דרכי למידה מגוונות המתאימות לעקרונות הלמידה המשמעותית ומלמד בשיטת PBL (למידה מבוססת פרוייקטים) תוך מיקוד בהוראה מגוונת , מסקרנת ורלוונטית . בין השאר פיתח ובנה אהרן את מערך הלמידה "מבשלים רגשות", קורס בחירה בו בוחרים רבים מתלמידי בית החינוך , במהלכו הם מבשלים בצוותא ותוך כדי כך עוסקים בפיתוח רגשות חברתיים וקבוצתיים בשילוב תמיכה וליווי מקצועיים. בנוסף מפתח אהרן בבית החינוך תכניות שונות לחינוך לתרומה לקהילה בקרב התלמידים והמורים , במטרה לקדם את בית החינוך לעשיה חברתית ומעורבות קהילתית. אתי צברי, מנהלת אמי"ת עכו מברכת את אהרן על הזכיה: "אהרן הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".אהרן ריגלר, מורה ומחנך באמי"ת עכו  נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.

בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי אהרן, העוסק בהוראה מעל שש עשרה שנה, בחמש השנים האחרונות כמורה ומחנך באמי"ת עכו, מוכר כמורה מסור לתלמידיו, שותף לכל משימה חינוכית במאור פנים ומקצועיות.
אהרן שוקד על פיתוח דרכי למידה מגוונות המתאימות לעקרונות הלמידה המשמעותית ומלמד בשיטת PBL   (למידה מבוססת פרוייקטים) תוך מיקוד בהוראה מגוונת , מסקרנת ורלוונטית .
בין השאר פיתח ובנה אהרן את מערך הלמידה "מבשלים רגשות", קורס בחירה בו בוחרים רבים מתלמידי בית החינוך , במהלכו הם מבשלים בצוותא ותוך כדי כך עוסקים בפיתוח רגשות חברתיים וקבוצתיים בשילוב תמיכה וליווי מקצועיים.
בנוסף מפתח אהרן בבית החינוך תכניות שונות לחינוך לתרומה לקהילה בקרב התלמידים והמורים , במטרה לקדם את בית החינוך לעשיה חברתית ומעורבות קהילתית.

אתי צברי,  מנהלת אמי"ת עכו מברכת את אהרן על הזכיה: "אהרן הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".

בתמונה מימין לשמאל- ד"ר אברהם ליפשיץ ראש החמ"ד, מחמ"ד חיים גבאי, המורה הזוכה אהרן ריגלר, סגנית ראש מנהל החמד אתי אורלב

קרא עוד...

“מורה המאה”- שמעון הלל ממקיף אמי”ת ב”ש זכה בתואר ‘מורה המאה’ של החמ”ד

שמעון הלל

שמעון הלל, מורה ומחנך במקיף אמי"ת ב"ש (ע"ש ווסרמן)  נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע...

שמעון הללשמעון הלל, מורה ומחנך במקיף אמי"ת ב"ש (ע"ש ווסרמן)  נבחר לאחד מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.

בין הנימוקים לקבלת הפרס צויין בין השאר, כי שמעון, העוסק בהוראה זה עשרים ושתיים שנה ומשמש כמורה, מחנך וסגן מנהל חט"ב במקיף אמי"ת, מתאפיין במסירות, יצירתיות , מאור פנים ומחשבה מעמיקה לקידום התלמיד ובית החינוך. שמעון תורם מכישרונו ושותף פעיל בתחומי עשיה מגוונים בתחום הפדגוגי, החינוכי-ערכי-חברתי, בתחום יישומי המחשב, בעיצוב הסביבה הלימודית ובחדר המורים.
שמעון נרתם לכל תכנית ומשמש ציר מרכזי לקליטה מיטבית של כל תלמיד בבית החינוך. שמעון בונה לכל תלמיד תכנית ייחודית במטרה לתת מענה הולם לצרכיו. שמעון מקדם הוראה המבוססת על אסטרטגיות למידה ומצוינות ומעודד שיח של ערכים וחיבורם לחיי היום-יום של התלמידים , הן ברמה האישית והן ברמה הכיתתית.

חגי בנסון מנהל חט"ב מקיף אמי"ת: "שמעון, המשמש כסגן מנהל חטיבת הביניים זו השנה התשיעית, בולט בצניעותו, רוחב ליבו, מסירותו וביצירתיות שלו. לכל תחום בעשייה בבית הספר  הוא  מתגייס בשמחה ומתמסר לו באופן טוטאלי."

אלישע פלג,  מנהל מקיף אמי"ת ב"ש ברך את שמעון על הזכיה: "שמעון הינו מופת וסמל למסירות של מורה ומחנך, העושה ימים ולילות למען תלמידיו ,למען קידום כל אחד ואחד מהם למיצוי כל יכולותיו".

בתמונה: מימין לשמאל- חגי בנסון מנהל חט"ב אמי"ת, המורה הזוכה שמעון הילל, המחמ"ד הרב דוד חטואל  והמפקח מוטי ועקנין
צילום: אמי"ת

קרא עוד...

“מורת המאה”- אריאלה אלקיים מאולפנת אמי”ת נגה זכתה בתואר מורה המאה של החמ”ד

אריאלה אלקיים

אריאלה אלקיים, רכזת מגמת אומנות באולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש נבחרה לאחת מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע...

אריאלה אלקייםאריאלה אלקיים, רכזת מגמת אומנות באולפנת אמי"ת נגה (ע"ש בעלוז) בבית שמש נבחרה לאחת מנבחרת 'מורי המאה' של החמ"ד (חינוך ממלכתי דתי)- מורים מצטיינים אשר קבלו אות הצטיינות במסגרת שבוע החמ"ד שחל השבוע.
בין הנימוקים לקבלת הפרס, צויין בין השאר כי אריאלה, העובדת בהוראה מזה שמונה שנים במגוון תפקידים, ומשמשת כיום כרכזת מגמת אומנות באולפנה, ידועה כמורה מסורה המצליחה ליצור קשר עם כל תלמידה ותלמידה.

בכל תפקידיה הצטיינה אריאלה ביעילות, מקצועיות , בפיתוח יוזמות ובתקשורת בי אישית יוצאת מגדר הרגיל. כיום אריאלה משמשת גם כמדריכה ארצית לאומנות ושותפה בצוות הארצי להדרכת מורי האומנות ולבניית תערוכת האומנות הארצית של החמ"ד.
אריאלה מצטיינת ביחסה לתלמידות ,יחס המתאפיין בשיח מכבד ומאפשר, ביכולת הקשבה, באהבה ובמתן מענה מקצועי הולם לכל תלמידה. במסגרת מגמת אומנות היא מעודדת את התלמידות להפיק מעצמן את המרב ולתת לעצמן ביטוי אומנותי מקצועי ברמה גבוה ובמגוון טכניקות. היצירות האיכותיות של התלמידות, פרי הנחייתה של אריאלה, מגיעות עד לתערוכה הארצית של בוגרי החמ"ד והיוצרות אף זוכות בפרסים.

איריס אליהו,  ראשת אולפנת אמי"ת נגה,  מברכת את אריאלה על הזכיה: "אריאלה הינה מופת וסמל למסירות של מורה, העושה ימים ולילות למען תלמידיה ,למען קידום כל אחת ואחת מהן למיצוי כל יכולותיה".

בתמונה: אריאלה אלקיים מקבלת את התעודה מידי אתי אורלב סגנית ראש מנהל החמ"ד
צילום: ששון תירם

קרא עוד...

ההייטקיסטיות הצעירות מאמי”ת בנות מעלה אדומים פיתחו אפליקציה לריכוז מידע רפואי אישי- וסיימו בהצלחה קורס הייטק

בנות שכבת ח' בבית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים סיימו השבוע קורס ייחודי –"יזמות פרמיום" בשיתוף חברת תעשידע וחברת סיסקו ...

בנות שכבת ח' בבית החינוך אמי"ת בנות מעלה אדומים סיימו השבוע קורס ייחודי –"יזמות פרמיום" בשיתוף חברת תעשידע וחברת סיסקו .
הבנות השתתפו בקורס במשך ארבעה חודשים, במטרה ללמוד ליזום, לפתח מוצר, ליצור, לחשוב מחוץ לקופסה לצד חקר הנושא.
הבנות למדו וחקרו מה יכול להקל על חדרי המיון בבתי החולים ופיתחו מכשיר אשר יכול לאסוף מידע על החולה בבדיקה אחת ולשמור את המידע כך שכל איש צוות רפואי יקבל את המידע בקלות ובכך לחסוך זמן המתנה וטיפול בחדרי המיון העמוסים.

הבנות התחלקו לצוותים במהלך המחקר והפיתוח. בנות צוות פיתוח ומחקר יצאו לשטח לראיין צוותי רפואה במקומות שונים ולמדו נתונים בנוגע למצב כיום בחדרי המיון. צוות נוסף פיתח את התחום העיסקי וצוות אחר פיתח סמל, דגם ואפילו אתר אינטרנט למוצר. מהנדסים מחברת סיסקו הוסיפו ותרמו למקצועיות לצד מדריך מלווה מטעם חברת תעשידע.
על כל המיזם פיקחה מנכלי"ת, תלמידת כתה ח', ויחד הבנות התנהלו כמפעל תעשייה טכנולוגי לכל דבר.
בטקס סיום הקורס הודו הבנות למדריך, למנהדסי סיסקו ולצוות בית הספר שליווה אותם וסכמו את ההתנסות כחוויתית, חוויה שאפשרה להן ללמוד איך אפשר לפתח יצירתיות, לחשוב גבוה ומחוץ לקופסה וכיצד מתנהלים במפעל אמיתי.

אירמה בן משה הגיעה מטעם העירייה לברך את הבנות על התהליך המיוחד שהן חוו ולאחל להן שימשיכו לפרוץ קדימה ולהוביל. ביתיה, מהנדסת בסיסקו הוסיפה ברוח יום האישה הבינלאומי כי מה שמאפיין נשים מובילות בתפקידי מפתח שהן כבר התחילו בגיל צעיר בעולם התעשיה ושימשיכו לחלום ולהעיז.

דינה הנדלר, רכזת החינוך הטכנולוגי בבית החינוך: "אנו מאחלים לתלמידות שתמשכנה להצטיין ולפרוץ קדימה ותזכורנה כי כל האפשרויות פתוחות בפניהם- עם רצון ואמונה ביכולתן".

קרא עוד...

הפיזיקאיות הצעירות מאמי”ת רננים במאיץ החלקיקים בשוויץ

מאיץ חלקיקים

משלחת של כ-20 תלמידות לפיזיקה, מבית החינוך אמי"ת רננים ברעננה שבה השבוע מסיור לימודי במרכז חקר הפיזיקה הגדול בעולם- מאיץ החלקיקים בסרן, שווייץ...

מאיץ חלקיקיםמשלחת של כ-20 תלמידות לפיזיקה, מבית החינוך אמי"ת רננים ברעננה שבה השבוע מסיור לימודי במרכז חקר הפיזיקה הגדול בעולם- מאיץ החלקיקים בסרן, שווייץ.
סרן הוא פרוייקט לחקר האטום הגדול בעולם ובמרכזו מאיץ החלקיקים בו מתרחש , במעמקי האדמה, המחקר המתקדם ביותר בפיסיקה על ידי מדענים מכל רחבי העולם.
במהלך שבוע למידה אינטנסיבי במכון , לו קדמו שבועות של הכנה ולמידה, הן נפגשו עם מדענים מכל העולם, סיירו בתוך המאיץ על חלקיו השונים ונחשפו לחזית הידע הפיזיקלי העולמי. בסוף כל יום בנות המשלחת התכנסו וליבנו סוגיות של תורה ומדע כחלק בלתי נפרד מהמסע הייחודי שהן עוברות".

עומר בצלאל, תלמידת מגמת פיזיקה באמי"ת רננים: "היציאה עם המשלחת לסרן בשוויץ היתה הזדמנות נפלאה. זכינו להיחשף למיטב החוקרים בתחום ולשמוע מהם על החידושים והפיתוחים שהתגלו בסרן. הטיול היה חוויתי, לימודי ומהנה ושמחתי מאוד לקחת בו חלק ".

את הבנות ליוו במסע אהוד יצחקי מורה לפיזיקה באמי"ת רננים, וורדה שלום מנהלת חטיבה עליונה בבית החינוך, שמסכמת:
"הנסיעה למאיץ החלקיקים בסרן שבשוויץ חשובה כאמירה חינוכית לכל תלמידות אמי"ת רננים. אנחנו מאמינות במצוינות לימודית ובמנהיגות חינוכית ,שני ערכים שבנות מגמת פיזיקה חוות בנסיעה זו כאשר הן נחשפות למחקרים פורצי דרך בעלי השפעה עולמית במאיץ החלקיקים . אנחנו מאמינות  שכשזורעים את הזרעים הנכונים בנותינו תהפוכנה למנהיגות העתיד של מדינת ישראל ."

בתמונה: תלמידות אמי"ת רננים לצד מאיץ החלקיקים במעמקי האדמה במרכז המחקר בסרן
צילום: יעל יצחק
קרא עוד...

מצוינות אמי”תית – פרס החינוך הדתי לישיבת אמי”ת חברותא בכפר בתיה וממ”ד אמי”ת הרוא”ה שדרות

חברותא פרס חינוך

בטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים, הוענק פרס החינוך הדתי לישיבת אמי"ת חברותא (ע"ש ביננפלד) בכפר בתיה וממ"ד אמי"ת הרוא"ה...

חברותא פרס חינוךבטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים, הוענק פרס החינוך הדתי לישיבת אמי"ת חברותא (ע"ש ביננפלד) בכפר בתיה וממ"ד אמי"ת הרוא"ה בשדרות.
את הפרס קיבל ראש הישיבה  הרב אבינועם אלמגור ומנהל בית החינוך אריק אזולאי בשם צוותי החינוך וההוראה , מד"ר אברהם ליפשיץ ראש מינהל החינוך הדתי.

אריק אזולאי מנהל אמי"ת הרוא"ה נבחר להודות בשם כל בתי החינוך הזוכים. ההרכב המוזיקלי של ישיבת אמי"ת חברותא ליווה את הטקס בקטעי מוזיקה ושירה.
במעמד לקחו חלק  שר החינוך נפתלי בנט, שמואל אבוהב מנכ"ל משרד החינוך והרב אבי גיסר יו"ר מועצת החמ"ד.

ישיבת אמי"ת חברותא היא ישיבה ייחודית המעניקה הזדמנות לתלמידים שמסיבות שונות לא מצאו את מקומם במוסדות החינוך הרגילים , על ידי מתן ביטוי לאינטליגנציות נוספות לבד מאלו שבאות לידי ביטוי בבית הספר הרגיל והתמחות במגמות ייחודיות.

בית החינוך אמי"ת הרואה בשדרות זכה בפרס על קידום התלמידים להישגים לימודיים לצד אקלים בית ספרי ייחודי,  תוך התגברות על הקשיים הביטחוניים המאפיינים את העיר שדרות וסביבתה.

ד"ר אמנון אלדר , מנכ"ל רשת אמי"ת בירך את בתי החינוך ואמר כי  : " אנו גאים בעשייה החינוכית המשמעותית של בתי החינוך. משאבים רבים מושקעים במיצוי יכולותיו האישיות והלימודיות של כל תלמיד ,והם  מניבים פרי ."

 

 

קרא עוד...

פרס החינוך הדתי – לביה”ס אמי”ת הרואה בשדרות

הרואה פרס החמד

בטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים הוענק פרס החינוך הדתי לביה"ס אמי"ת הרואה בשדרות...

הרואה פרס החמדבטקס חלוקת פרסי החינוך הדתי לשנת תשע"ח שנערך השבוע (א) במלון 'שבע הקשתות' בהר הזיתים בירושלים הוענק פרס החינוך הדתי לביה"ס אמי"ת הרואה בשדרות.
את הפרס קיבל המנהל אריק אזולאי בשם כל צוות החינוך וההוראה , מד"ר אברהם ליפשיץ ראש מינהל החינוך הדתי.
במעמד לקחו חלק גם  שר החינוך נפתלי בנט ושמואל אבוהב מנכ"ל משרד החינוך. כיבדו את המעמד בנוכחותם גם  ראש העיר שדרות אלון דוידי ,סגן ראש העיר ומחזיק תיק חינוך אלעד קלימי ומרים ששי מנהלת אגף החינוך.

מנהל בית החינוך אריק אזולאי , אשר נבחר לברך בשם בתי החינוך זוכי הפרס , אמר כי: "אנו בבית ספר אמי"ת הרא"ה המתחדש בשדרות, נצמדים לאבני הדרך של  החמ"ד  ומנסים לבצע אותה בצורה הטובה ביותר וב"ה היום אנו בבית הספר בצמיחה גדולה". "
בית החינוך זכה בפרס על השקעה והתמדה, עשייה יצירתית ושליחות חינוכית גדולה, המהווה דוגמה ומקור השראה למוסדות חינוך.בית החינוך מצליח לקדם את התלמידים להישגים לימודיים לצד טיפוח אקלים בית ספרי ייחודי,  כל זאת תוך התגברות על הקשיים הבטחוניים המאפיינים את העיר שדרות וסביבתה.

המנהל אריק אזולאי הודה לצוות החינוך המסור של בית הספר והדגיש כי "בית החינוך חותר להעשיר את התלמידים בחינוך לערכי היהדות המשולבים בערכי אהבת הארץ , תוך העצמה ופיתוח אישיותו של כל תלמיד ותלמידה."

 

קרא עוד...

תלמידות אמי”ת הלל רחובות פיתחו אפלקיציית “מאמן כושר למידה”- והעפילו לתחרות היזמות הארצית

האקתון הלל

נבחרת אמי"ת הלל ברחובות  זכתה בתחרות המחוזית לפיתוח טכנולוגיות למידה Hack70, והעפילה לשלב הארצי ...

האקתון הללנבחרת אמי"ת הלל ברחובות  זכתה בתחרות המחוזית לפיתוח טכנולוגיות למידה Hack70, והעפילה לשלב הארצי .
את תחרות ההאקאתון לפיתוח טכנולוגיות למידה חדשניות - Hack70, לציון 70 שנה למדינת ישראל הוביל מינהל תקשוב, טכנולוגיה ומערכות מידע במשרד החינוך .

בשלב המחוזי אשר נערך בגימנסיה הריאלית ראשון לציון השתתפו כשלושים נבחרות מתיכונים מרחבי מחוז מרכז.

התלמידות ליאור גז, עמית ואעדי, נעה אשל וליאה גליקשטיין פיתחו יוזמה חינוכית ייחודית:  אפליקצייה בשם "mentor"-מאמן כושר למידה אישי- המיועדת לסייע לתלמידי חטיבה ותיכון בארגון המשימות הלימודיות.

 נבחרת אמי"ת הלל הרשימה את השופטים ביוזמה המיוחדת, והעפילה לשלב הגמר של ההאקתון הארצי שיתקיים בחודש מאי. הזוכים בתחרות הארצית יזכו לסיוע במימון ופיתוח היוזמה.
עבודת הפיתוח נעשתה בליווי המורה יערה ניימן והמנטור שוהם מהגימנסיה ברשל"צ, 

מירי גיל, מנהלת אמי"ת הלל רחובות: " אנו גאים בתלמידות על ההישג, על הפיתוח הייחודי שיכול להועיל לכל תלמיד, ובמיוחד על שיתוף הפעולה ועבודת הצוות שהפגינו, ומאחלים להם הצלחה בהמשך התחרות".

בתמונה: נבחרת אמי"ת הלל בזכיה בתחרות
צילום: אמי"ת

קרא עוד...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 | 101 | 102 | 103 | 104 | 105 | 106 | 107 | 108 | 109
כפתור נגישות פתוח