נעים להכיר, אנחנו רשת אמי”ת – רשת החינוך השנייה בגודלה בישראל.
מאז הוקמה הרשת בשנת 1925 בידי  נשות Amit בארה”ב, אנו פועלים מתוך הרצון לתת מענה הולם לחלקיה המגוונים של החברה בישראל לאתגרי התקופה ולצרכיה המשתנים תוך הקפדה על מתן הזדמנות אמתית לכל תלמיד ותלמידה להגיע להצלחה  –
כמו בעבר, גם היום אנו מאמינים  שכל ילד זכאי לחינוך איכותי.

ברשת למעלה מ-110 בתי חינוך בכל רחבי הארץ בפריפריה ובמרכז: בתי ספר יסודיים, בתי ספר תיכוניים שש-שנתיים, מכללות טכנולוגיות, ישיבות, אולפנות ומכינות קדם צבאיות.
בשנתיים האחרונות אנחנו מדורגים  ברציפות בראש טבלת מדדי משרד החינוך, מדדים המשקפים את אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הנבחנים בחמש יחידות מתמטיקה, בחמש יחידות אנגלית, אחוז בעלי תעודת בגרות מצטיינת ובאי אלימות ואקלים.

גם במדד האיכותי מובילה הרשת  במקום הראשון.
נכון.. הצלחות אלו חשובות מאוד, אך כרשת שחרטה על דגלה – "חינוך שרואה רחוק", ומתוך הבנה, שהלמידה לבגרות והציונים הסטנדרטיים אינם מהווים הכנה נכונה לעולם המחר ולשוק העבודה העתידי, הרשת פיתחה ומובילה ב-5 השנים האחרונות חדשנות פדגוגית באמצעות תפיסת ה"גוגיה".
אנו באמי"ת מעבירים את כל בתי הספר למודל של למידה בשיטת חדשנות פדגוגית שכולה מוכוונת להטמעת מיומנויות המאה ה-21  באמצעות שיטה שפיתחנו –"גוגיה".

המשימה שלנו - להיות בחזית החדשנות - החזון שלנו שואף לשנות את בתי הספר לקהילות חינוכיות לומדות - או בקיצור - קח"ל , יהיו בו קהילות של תלמידים שילמדו יחד, קהילות שיתאפיינו במעורבות גבוהה של התלמידים שייקחו אחריות על הלמידה שלהם עצמם ויישמו בפועל למידה עצמאית  מתוך מוטיבציה פנימית. 

כדי לעודד למידה פורצת גבולות של תלמידים בגילאים שונים, על המורים להוות מודל לחיקוי על ידי כך שיתנו דוגמה אישית בהיותם שותפים ללמידה מתמדת בקהילות מקצועיות לומדות משל עצמם. 
כי אצלנו באמי"ת מאמינים בחינוך משנה בעולם משתנה

כפתור נגישות פתוח