קהילות חינוכיות לומדות
קהילות חינוכיות לומדות
קהילות חינוכיות לומדות

מנהיגות ומצוינות

 

 

הלל בראלי משדרות נבחרה להדליק משואה

 

הלל בראלי בת ה 17 , תושבת שדרות,  נבחרה להדליק משואה ביום העצמאות. הלל, תלמידה באולפנת "שירת אמי"ת " שבשדרות, מש"צית ומדריכה בתנועת הנוער "אריאל". בראלי היא פעילה חברתית בולטת בעיר המסייעת רבות לאוכלוסייה בעתות של חירום ושגרה. 

הלל בראלי

במהלך מבצע "צוק איתן", הפעילה בראלי מקלטים למען הילדים בעיר ועסקה בהתנדבות למען קשישים. היא בנתה טבלת התנדבות עבור כל שכונות העיר והפעילה את כל תנועות הנוער, הדתיות והחילוניות כאחת, תחת ירי מתמיד ותוך סיכון עצמי. הלל ממשיכה בפעולתה גם כעת באמצעות פעילות בתנועת הנוער ובמועצת הנוער העירונית. 

הלל בראלי: "ברוך השם- אני  שמחה על הזכות שנפלה בחלקי . אני מייצגת את נוער שדרות המדהים.שפועל ועושה ללא גבול , שכבוד גדול להיות חלק ממנו! אני מודה להקב"ה על כל הטוב .ועל הזכות להיוולד לעם המיוחד הזה". 

ראש העיר שדרות אלון דודי אומר כי "התרגשתי לקבל את הבשורה כי הלל בראלי, תושבת שדרות ותלמידת אולפנת שירת אמי"ת נבחרה להדליק משואה. הלל פעילה חברתית בולטת בעיר בשגרה ובחרום. הלל היא גאווה לעיר כולה" 

זו השנה השניה ברציפות שתלמידת אמי"ת זוכות להדליק משואה , אחרי אור אסולין תלמידת אמי"ת עכו.  מנכ"ל רשת אמי"ת ד"ר אמנון אלדר:

 " רשת אמי"ת גאה בתלמידת אולפנת שירת אמי"ת בשדרות, הלל בראלי, מנהיגה צעירה שנבחרה להדליק משואה ביום העצמאות.
 אנחנו גאים בתרומתנו להצמחת מנהיגות צעירה נשית . שתי המנהיגות הצעירות מצטרפות לאליאב בטיטו, יו"ר מועצת התלמידים הארצית תלמיד אמי"ת עפולה ומוכיחות  שהמנהיגות העתידית של המדינה תגיע לא רק מגדרה עד חדרה." 
הלל בראלי
 
כפתור נגישות פתוח