תלמיד אמי”ת מדעי (ע”ש שטראוס) בכפר בתיה, רעננה , קובי סידנוף, העפיל לעתודת נבחרת הפיזיקה של ישראל, שתתחרה באולימפיאדת הפיזיקה העולמית בשנת תשפ”א.

השנה החל משרד החינוך במיונים לנבחרת ישראל בפיזיקה כבר בכתה י’ במטרה לאתר את עתודת המצטיינים שתייצג את ישראל בעוד שנתיים.

קובי סידנוף, בוגר כתה י’, עבר במהלך השנה את כל שלבי המיונים ומחנות האימונים ומבין 400 מתמודדים העפיל לנבחרת בת 29 מצטייני פיזיקה, תלמידי כתות י’ מכל רחבי הארץ.

את קובי ליוו במהלך השלבים השונים של המיונים לנבחרת, רכז הפיזיקה של בית החינוך הרב אמיר פרלמן , לצד מומחי קהילת הפיזיקה של רשת אמי”ת, בהובלת ראש תחום לימודי הפיזיקה ברשת, ד”ר רחלה תורג’מן, שאמרה:

 ” מדובר בהישג חסר תקדים, בו נעשה מהלך רשתי לאיתור וטיפוח מצטייני הרשת שהצליחו ב-100% במבחני המיון והאיתור הארציים.
תודה להנהלת הרשת ולאלכס ויינברג, מאמן הנבחרות הצעירות של פיזיקה ברשת אמי”ת.
נאחל בהצלחה רבה לקובי בהמשך האימונים”.

מוריו של קובי מספרים על תלמיד מוכשר, הבולט לא רק ביכולותיו הלימודיות, אלא גם בכישורים חברתיים מפותחים, יכולות ספורטיביות וחיבור משמעותי לערכי התורה והאמונה.

מנהל אמי”ת מדעי, הרב שגיא רוזנבאום : “קובי מהווה דוגמא נהדרת לשילוב המוצלח בין יכולות לימודיות להנהגה חברתית וערכית. אנו גאים בו על השקעת המאמצים שהובילו לבחירתו לנבחרת ישראל בפיזיקה, ובטוחים כי נכונה לו הצלחה רבה בהמשך דרכו המדעית”.

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
כפתור נגישות פתוח